Müstika

ARMASTUS JA KÜLLUS SINU TÄHEMÄRGILE: millised kristallid sobivad Kaksikule ja Vähile? (1)

kristallihaldjad.ee, 2. september 2016 10:15
Foto: PantherMedia / Scanpix
KAKSIKUD (22.05- 21.06)

Vaimselt kirkaid Kaksikuid kirjeldatakse tihti kui püsimatuid suhtlejaid, kes süveneda ei malda. Tegu on enamasti siiski südamlike ja heatahtlike inimestega, kellel võib korraga käsil olla mitu tegevust. Kaksikute kivideks peetakse enamasti ahhaati ja akvamariini.

Samal teemal

Kui valid kristalli sisetunde või omaduste järgi, ei pea tegelikult otseselt järgima, kas see sobib ka sinu tähemärgiga − vastunäidustusi siin ei ole, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Juhul kui aga leiad, et soovid kindlasti valida kristalli just enda tähemärgile vastavalt, toome siinkohal välja sobivad kristallid.

Püsimatuid, kuid sarmikaid Kaksikuid saadab elus edu, kui nad suudavad rohkem süveneda. Selle tõttu võib kannatada ka nende enesekindlus – kui ise ei jaksa teistele kõike anda, ei taha ka teised endast osa anda. Kui aga Kaksikuid intelligentsiga võluda, võivad nad muutuda kõige truumaks kaaslaseks sinu eluteel.

Kui soovid enda ellu tuua rohkem armastust, vali näiteks:

Akvamariin − loob rahu ja tasakaalu isegi pingelistes olukordades. Toetab sind suhtlemisel, et saaksid väljendada endas olevaid tundeid hirmudest vabana.

Vabastab vanadest mustritest ja vihast, et saaksid teha positiivseid muutusi oma elus. Suurendab ka sallivust teiste suhtes. Ühtlasi on tegu võimsa meditatsioonikiviga, mis aitab lihtsamini kokku panna tervikpilti.

Kuukivi – kuukivi lõõgastab, aitab olla hetkel ja lubab minna vooluga kaasa. Aitab leida endast üles varjatud tõe ja tuua valgusesse tagasi need osakesed meie seest, mille oleme unustanud, kuid mis kaunistavad meie olemust.

Smaragd – kivi on võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja. Puhastab sinu aura ebavajalikust energiast, aidates lahti lasta kõigest mittevajalikust.

Küllusekivina aitab soovidel reaalsuseks saada, tõmbab ligi soovitut ja võimendab rahavooge. Kingin sulle loovuse, vestlemisoskuse ja organiseerimisvõimed.

Kui soovid enda ellu tuua rohkem küllust ja raha, vali näiteks:

Karneool, tsitriin, aventuriin ja lihvimata toorkivi smaragd:

Smaragd aitab saada sooovidel reaalsuseks ja võimendab rahavooge. Aitab hoida usku ja lootust. Võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja.

Tsitriin loob küllust, rõõmu ja positiivsust. Aitab saavutada edu mistahes eluvaldkonnas ja manifesteerida jõukust eelkõige materiaalsel tasandil. Suurendab enesekindlust ja enesega rahulolu.

Karneool toetab raha ja edu saavutamist nii äris kui ka muudel aladel. Toob rõõmu, teeb julgemaks, suurendab eluenergiat ja loovust.

Tiigrisilm – tuntud kui õnnetooja, tugevdab eneseusaldust, tahtejõudu, julgust ja enda väärtustamise oskust. Toob mõtteselguse, mõistmise, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku.

Kivi abil saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks. Toetab eesmärkide saavutamisel ja soovide manifesteerimisel.

Kui soovid enda ellu tuua paremat tervist, vali näiteks:

Dalmaatsia jaspis – dalmaatsia jaspis aitab vältida ülemõtlemist ja liigset analüütilisust ning säilitada meelerahu isegi kõige keerulisemates olukordades. On suurepärane emotsioonide tasakaalustaja ja maandaja.

Aitab leida endast üles lapseliku rõõmu ja ja mängulusti. Toob keskmesse kõik sinu kehad: füüsilise-, mentaal- ja tundekeha, taastades elujõu. Puhastan kogu aurakeha, transformeerides sulle kahjulikke energiaid kasulikeks. Aitab taastuda pikaajalisest haigusest, elavdades kehaprotsesse.

Tselestiit – kivi energiad on väga kõrge vibratsiooniga, rahustavad, harmooniat ja meelepuhtust loovad. Tselestiit on väga puhastava ja rahustava toimega, tuues sisemist rahu ja õnnetunnet, vahendades positiivseid ja hellitavaid energiaid.

Sobib imehästi meditatsiooniks või tervenduseks, häälestades sind jumalikule valgusele ja tingimusteta armastusele. Kristallihaldjate kogemused kristallidega töötamisel on näidanud, et tselestiidi energiad sobivad eelkõige kroonkeskuse, kolmanda silma ja täheväravaga seotud teemade tasakaalustamiseks ja aktiveerimiseks.

Kui soovid kivi osta enda lapsele, vali näiteks:

Sinine ahhaat – ahhaat on toetav ja kindlustunnet loov kristall, mille energiad on aeglased, aga tugevad ning puhastavad keha ja energiavälja sinna kogunenud blokeeringutest nii emotsionaalsel kui mentaalsel tasandil.

On suurepärane emotsionaalsete traumade tervendaja, viha transformeerija ja vabastb südamesse kogunenud kibestumist ja viha. Kivi pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Tiigrisilm – tuntud kui õnnetooja, tugevdab eneseusaldust, tahtejõudu, julgust ja enda väärtustamise oskust.

Toob mõtteselguse, mõistmise, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku. Kivi abil saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks. Toetab eesmärkide saavutamisel ja soovide manifesteerimisel.

VÄHK (21.06-22.07)

Veemärgina peetakse Vähke enamasti kodusteks, rahulikeks ja emotsioonirohketeks inimesteks, kelle näiliselt rahuliku pealispinna all voolab sadu tundeid, mida nad alati väljendada ei julge. Selleks, et Vähid end paremini teistele esitleda saaks ning ka iseenda probleemidega toime tuleks, soovitatakse enamasti hoida ligi roosat kvartsi, kuid ka näiteks kaltsiiti.

Kui valid kristalli sisetunde või omaduste järgi, ei pea tegelikult otseselt järgima, kas see sobib ka sinu tähemärgiga − vastunäidustusi siin ei ole, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Juhul kui aga leiad, et soovid kindlasti valida kristalli just enda tähemärgile vastavalt, toome siinkohal välja sobivad kristallid.

Vähke mõjutavad teistest enam Kuu faasid, mis muudavad nad kohati melanhoolseks ja nostalgiliseks, kuid võivad vastupidiselt anda ka energiat. Tihti elavad Vähid minevikus ning ei ole varmad muutusi läbi viima. Mis enamikele tundub tühisena, näib neile ületamatuna. Küll aga on tegu ustavate sõprade ja kaaslastega, kes ei pelga oma kaaslase ees hoolitseda ning neile igas olukorras abiks olla.

Kui soovid enda ellu tuua rohkem armastust, vali näiteks:

Rodoniit – Rodoniit kannab endas armastusenergiat, mis aitab aktiveerida ja tasakaalustada südamekeskust. Tervendab südames olevaid tundeid ja aitab südamel avaneda armastusele. Loob heaolu- ja õnnetunde ning soodustan lahkust ja südamlikkust.

Emotsioonide tervendajana vabastab õrnalt minevikuvalud ja parandan hingehaavad. Suhtetervendajana toob suhetesse rahu, mõistmist ja tingimusteta armastust, et probleemid saaksid laheneda rahulikult ning leebel moel.

Roosa opaal – südamekeskuse kristall, toetades südames elamist,  südames olevate teemade ja tunnete tervendamist. Võta kivi appi, kui vajad abi vanade mälestuste lahendamisel ja vabastamisel, toimetan su tunnetega õrnalt ja kaastundlikult.

Aitab muuta inimese tema tegudes sõbralikuks, südamlikuks ja suhtlemisel avatuks. Suhetes tugevdab lojaalsust, truudust ja ustavust. Toob õnne ja armastust. Emotsioonide tasakaalustajana aitab näha ennast ja olukordi nii, nagu need on ning suhtuda asjadesse neutraalselt.

Kuukivi – kuukivi lõõgastab, aitab olla hetkel ja lubab minna vooluga kaasa. Aitab leida endast üles varjatud tõe ja tuua valgusesse tagasi need osakesed meie seest, mille oleme unustanud, kuid mis kaunistavad meie olemust.

Suurendab intuitsiooni, vaimset kasvu ja avardab võimeid, ka neid, mis on seotud selgeltnägemisega. On tuntud ka kui armastajate kivi, aidates avada südame armastuse vastuvõtmiseks ja võimendada armastustunnet.

Kui soovid enda ellu tuua rohkem küllust ja raha, vali näiteks:

Karneool – kui tunned, et vajad energiat ja elujõudu, oskab kivi seda suurepäraselt taastada, ergutades eluenergia liikumist ja tõstes energiataset. Loob parema ühenduse keha ja vaimu vahel.

Samuti toetb sind soovide ja unistuste elluviimisel. Küllusekivina abistab edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Suurendab enesekindlust ja hoiab su usku imedesse, et jõuaksid seeläbi oma tõelise minani.

Sammalahhaat – suurendab su vaimset võimekust, tajusid, analüütilisi võimeid ja keskendumisvõimet. Külluse ja heaolu kivina toob tervist, sõprust, rikkust ja suurendab loovust.

Samuti aitab sul paremini näha suuremat pilti oma rahaasjades ja avardada oma vaadet rahale – rahaenergia peab olema ringluses ja selleks, et saada, tuleb ka anda.

Kui soovid enda ellu tuua paremat tervist, vali näiteks:

Heliotroop – kivi energiad annavad elujõudu ja panevad eluenergia taas liikuma. Rahustab meelt, vähendab ärrituvust ja hajutab segadust. On võimas tervenduskivi, suurepärane energiate ja vere puhastaja, võimendades eluenergia ja vereringe tsirkulatsiooni kogu kehas.

Väga hea eeterkeha puhastajana stimuleerib füüsilise keha kiiremat taastumist ja rakutasandil puhastumist, mistõttu kasutatakse seda ka tervendusseanssidel. Joondades kõiki energiakeskusi, aitab vabaneda ka energiablokeeringutest ja luua tugevat maaühendust.

Rubiin – väga positiivne ja võimas tervenduskivi, ühendab kahe võimsa südamekeskuse – kristalli rubiini ja fuksiidi – omadused.

Aitab unetuse ja väsimuse korral, ergutab südame tegevust ja vereringlust, taastab immuunsussüsteemi ja elujõudu, aitab infektsioonide puhul, tervendab selgroo ja rühivigasid, suurendab lihas-skeletisüsteemi paindlikkust, tasakaalustab vereliblesid.

Kui soovid kivi osta enda lapsele, vali näiteks:

Kollane kaltsiit – kivi energiatel on elektrilised omadused, mistõttu on erakordselt puhastava, tervendava, lõdvestava ja tasakaalustava toimega.

Kivi energiatel on omadus võimendada protsesse, kiirendada vaimset kasvu ja arengut. On väga hea abiline õppuritele ja sobib imehästi ka lastele. Toetab õppimisprotsessi ning aitab ideid ellu viia.

Roosa mangano kaltsiit – resoneerub kõrgema südamekeskusega ja abistab suhtlemisel inglitemaailmaga ning oma vaimsete teejuhtidega. Õpetab tingimusteta armastust ja andestamist, aitab ennast paremini väärtustada ja aktsepteerida. Laseb minna pingetel, ärevusel ja hoian ära õudusunenäod.

Kivi energiatel on omadus võimendada protsesse, kiirendada vaimset kasvu ja arengut. Seega on kivi hea neile, kes liiguvad vaimsete muutuste poole, sest see aitab ühendust saada kõrgema teadvusega. Aitab mõista elu olukordi kui vaimseid õppetunde, meenutada minevikku ja ette aimata tulevikus toimuvat.

kristallihaldjad.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee