Inimesed

Cobaini tütre lahutus võttis ootamatu pöörde (2)

Õhtuleht.ee, 29. august 2016 11:45
Frances Bean Cobain koos oma ema Courtney Love'iga. Foto: Reuters / Scanpix
Grungekuningas Kurt Cobaini tütre lahutuslahing on võtnud huvitava pöörde.

Frances Bean Cobaini eksabikaasa, rokkar Isaiah Silva perekond on palganud eradetektiivi, et kaitsta end Francese temperamentse ema Courtney Love’i ja tolle kahtlase taustaga mänedžeri eest. New York Posti teatel on veidral kombel tegu sellesama detektiivi Tom Grantiga, kelle teeneid Love oli kasutanud Cobaini surma uurimisel. Nimelt on grungelesk endiselt veendunud, et Kurt tapeti.

Samal teemal

Lehe andmeil tundis Silva pere vajadust kaitse järele peamiselt Love’i mänedžeri Sam Lutfi tõttu. Vahepeal Britney Spearsi mänedžerina tegutsenud ja hapra psüühikaga lauljatari ärakasutamises süüdistatud Lufti nõuab 31aastaselt Isaiah’lt tagasi väärtuslikku kitarri, millel Cobain mängis Nirvana legendaarsel “MTV Unplugged” kontserdil.

Miljoneid väärt instrumendi kinkis Frances (24) Silvale pulmadeks, kuid nende abielu kestis vaid 21 kuud. Isaiah aga keeldub pilli tagastamast. Tagatipuks nõuab ta Franceselt igakuist 25 000 dollarilist elatist, ehkki algul lubas ta, et ei taha eksnaiselt lahutuse järel pennigi.

Lufti olla inetute sõnadega ähvardanud koguni Silva seitsmeaastase poja ema Jessica Sullivani – väidetavalt selleks, et too peatsel lahutusprotsessil Francesele toetust avaldaks.  “Ähvardused lõppesid alles siis, kui Isaiah’ pere Granti palkas,” räägib lehe allikas. Eradetektiiv ööbinud korra isegi Jessica kodus, juhuks kui Lutfi peaks sinna ilmuma.

Samal teemal

18.01.2018
Kurt Cobaini tütar Frances Bean sai sõltuvusest jagu
02.11.2017
Cobaini tütar sai lahutuse, aga kiskleb kitarri pärast edasi
05.09.2016
Ajaleht: Kurt Cobaini tütar on haiglaslik kolakoguja
30.08.2016
Cobaini tütar semmib Kissi liidri võsukesega?