Inimesed

Adrenaliinisõltlasest ärimees käis jalgrattaga üle kaela: elu jooksis silme eest läbi (7)

Toimetas Piret Pappel, 26. august 2016, 18:18
Foto: Twitter/@Virgin
Sir Richard Branson kukkus Kariibidel puhates jalgrattaga uperkuuti. Õnneks pääses ta vaid sinise silma, paistes põse ja vigastatud kõõlustega, teatas BBC.

66-aastane Branson on tuntud oma ohtlike õhupallireiside ja eri sõidukitega püstitatud kiirusrekordite poolest. Siiani on teda saatnud õnn, kuid nüüd läks asi jalgrattaga sõites käest ära.

Mees kukkus künkast alla sõites peaga vastu asfalti. Jalgratas muutus kasutuskõlbmatuks, Bransoni põsk on tõsiselt paistes ja keha katavad lõikehaavad. Õnneks kandis ta kiivrit. 

"Mul vedas, väga! Kogu elu jooksis korraks silmade eest läbi ja mõtlesin, et suren," pihtis ta. Branson postitas pildid oma vigastustest Twitterisse ja oma firma Virgin kodulehele.

Kõige rohkem tundub Richardit häirivat see, et ta ei saa korralikult teed juua. Mees säutsus, et peab seda tegema kõrrega!

Samal teemal

8. veebruar 2017, 10:55
PILTUUDIS | Barack Obama nautis lohesurfi

7 KOMMENTAARI

k
kui 28. august 2016, 19:26
Maal saab ühe uperkuudiga nii palju elamusi, siis kosmosereisid kaotavad oma mõtte-rikkurid, pange järjekorda!
m
27. august 2016, 18:50
Millega järgmisena eputatakse, suure haavaga kuskil põlvel v? Kuulsused on ikka lollid kui lambad, iga väiksemgi asi on vaja riputada üles, et kogu maailm näeks, midagi võiks ka privaatne olla.
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee