Foto: Mike Windle/Getty Images/AFP
Toimetas Gerly Mägi 25. august 2016 10:04
Talendisaates "America's Got Talent" ülivõimsa etteaste teinud Vello Vaher sai juba esituse ajal teada-tuntud kriitikust kohtunikult Simon Cowell'ilt punase risti, mis tähendab, et ta ei soovinud etteastet lõpuni vaadata. Kuigi publik elas Vellole vaimustunult kaasa, ei kogunud mees siiski piisavalt hääli, et pääseda edasi poolfinaali. 

 

Kui esinejad andsid endast kõik ööl vastu kolmapäeva, siis rahvahääletuse tulemusi tuli pingsalt oodata terve ööpäeva, sest need selgusid alles ööl vastu neljapäeva. Hoolimata sellest, et Vello edasi ei pääsenud, oli tal võimalus kohtuda tuntud modelli ja näitleja Heidi Klumiga ning olümpiamängudelt 28 medalit võitnud ujuja Michael Phelpsiga.

 

Twitteris on aga hulgaliselt Vello poolehoidjaid, kelle arvates meenutas akrobaadi etteaste filmi "Kariibi mere piraadid". 

Samal teemal

Kommentaarid  (43)

Jaa. 2. september 2016 07:19
number on isetehtud tähendab isetegevuslik. Puudub lavastus ,koreograafija ja muusika inimese
abi. Nöuka ajal fila estraadi osakonnas anti artistile lavastaja koreograf ja pandi number esteetiliselt nauditavaks . siis kultuuri komisjon andis loa minna esinema mujale. Vello on tubli julge ja oskab ennast myyia ja reklameerida .Aga see on tänapäeval loomulik ja hästi tegi et söitis ameerikasse ja sai teada milline on tema tase. Jöudu Vello.
mihkel 2. september 2016 07:06
meil ehk käib selline number ja vöidab talentide saates ,aga mujal maailmas publik tahab näha esteetiliselt kaunist ja lavastatud numbreid mitte isetegevust, tähendab isetehtud . Peab ikka usaldama spetsialiste lavastajaid koreograafe muusikuid kes oskavad asjad paikka panna. Ei saa minna mytsiga lööma. Mytsiga löömisega vöib tegeleda oma vabariigis
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS