Inimesed

Kalle Sepp: näosaates karvase rinnaga Madonnana? Miks mitte! (4)

Sirje Rattus, 25. august 2016, 04:00
KALLE SEPP VAATAB NÄOSAATE EELSEISVALE HOOAJALE OPTIMISTLIKULT: "Ma ei ole teab mis vinge tenor, pigem selline kõrgem bariton, ja sellega saab paljudes osades hakkama."Foto: Tiina Kõrtsini

"Põhikoolis ei võetud mind isegi poistekoori," tõdeb tööõpetuse õpetaja paberitega laulja ja kabareeartist Kalle Sepp, kes asub seekord mõõtu võtma näosaates. Noor laulja kujutab end ette ürgmeheliku Axl Rose’i või Tom Jonesina, kuid ei pelga ka naiseks kehastuda. Rinnakarvu ei hakka ta selleks puhuks siiski maha ajama.  

Kalle Sepa nime guugeldades lööb esimesena ette, et tegemist on Vanemuise teatri külalissolistiga. Järgmine link juhatab meid saate "Radar" videolõigu juurde, mis räägib sellest, et Kalle suudab laulda muusikali "Ooperifantoom" kõigi kolme meeskangelase osa. 

Ning siis saame teada, et 13 aastat tagasi võitis ta meesmodellide võistluse "Manhunt Estonia". "Ülikooli ajal sai igasugust pulli tehtud ja modellivõistlus oli üks neist," naerab Kalle, lisades, et modellikarjäär sai läbi enne, kui õieti alata jõudis. "Jah, sellest ei tulnud midagi välja," tõdeb ta. "Paljulubatud välismaareis, mis alguses võib-olla ahvatles, jäi ka ära." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. september 2016, 10:35
ANNA TEADA: keda võiks näosaate 6. osaleja Kristjan Kasearu parodeerida?
1. september 2016, 09:52
KUULA | Näosaates osalev Kalle Sepp avaldas koos bändiga singli
31. august 2016, 09:31
TV3 VIDEO | ARVA ÄRA: kes on näosaate 5. osaleja!
17. august 2016, 04:00
Kes on näosaate "mustad hobused" – rokkarid või kaunitarid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee