Inimesed

"Kes ütles tšau? Tuleb öelda head aega, mitte tšau!" (1)

Aigi Viira, 23. august 2016 04:00
VÄIKE LEELO: «Leelo osatäitja Helena-Maria Reisner tuli meile läbi casting’u, kui valmistasime aasta tagasi ette fotolavastust ja otsisime sobivat nägu,» räägib filmi produtsent Riina Sildos. «Vaatasime, et tal on väga kena ja ajastule sobiv välimus.»Foto: Aldo Luud

Eesti uus koguperefilm "Seltsimees laps" tõi Muuga mõisakooli t gasi 50ndatesse aastatesse ja ehitas hoone kõrvale staadioni.

Patsidega tüdrukud, pihikseelikud seljas ja pioneerirätid kaelas. Liiga suurte kalossidega pöetud peaga poiss edasi-tagasi silkamas. Must Pobeda, mis peab oma kiiskamisega päikesega võistlust. Muuga mõisakool on tegevuspaigaks mängufilmile "Seltsimees laps", mis pajatab loo kuueaastasest Leelost, kelle prototüüp on kirjanik Leelo Tungal.

"Leelo osatäitja Helena-Maria Reisner tuli meile läbi casting’u, kui valmistasime aasta tagasi ette fotolavastust ja otsisime sobivat nägu," räägib filmi produtsent Riina Sildos. "Helena-Maria oli lihtsalt oma sõbrannaga kaasas. Vaatasime, et tal on väga kena ja ajastule sobiv välimus."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.05.2017
LEELO TUNGAL: olin sama uudishimulik laps nagu Helena, kes mind filmis mängib
22.08.2016
TV3 VIDEO | Uue kodumaise filmi "Seltsimees laps" võtted said hoo sisse
17.08.2016
Algasid koguperefilmi "Seltsimees laps" võtted
21.06.2016
LEELO TUNGAL: mind väga huvitab, kuivõrd minu moodi see laps on

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee