VÄIKE LEELO: «Leelo osatäitja Helena-Maria Reisner tuli meile läbi casting’u, kui valmistasime aasta tagasi ette fotolavastust ja otsisime sobivat nägu,» räägib filmi produtsent Riina Sildos. «Vaatasime, et tal on väga kena ja ajastule sobiv välimus.»Foto: Aldo Luud
Aigi Viira 23. august 2016 04:00
Eesti uus koguperefilm "Seltsimees laps" tõi Muuga mõisakooli t gasi 50ndatesse aastatesse ja ehitas hoone kõrvale staadioni.

Eesti uus koguperefilm "Seltsimees laps" tõi Muuga mõisakooli t gasi 50ndatesse aastatesse ja ehitas hoone kõrvale staadioni.

Patsidega tüdrukud, pihikseelikud seljas ja pioneerirätid kaelas. Liiga suurte kalossidega pöetud peaga poiss edasi-tagasi silkamas. Must Pobeda, mis peab oma kiiskamisega päikesega võistlust. Muuga mõisakool on tegevuspaigaks mängufilmile "Seltsimees laps", mis pajatab loo kuueaastasest Leelost, kelle prototüüp on kirjanik Leelo Tungal.

"Leelo osatäitja Helena-Maria Reisner tuli meile läbi casting’u, kui valmistasime aasta tagasi ette fotolavastust ja otsisime sobivat nägu," räägib filmi produtsent Riina Sildos. "Helena-Maria oli lihtsalt oma sõbrannaga kaasas. Vaatasime, et tal on väga kena ja ajastule sobiv välimus."

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99