Inimesed

LUKSUS! Kirjanik Sass Henno võttis palgale isikliku autojuhi (1)

Gerly Mägi, 23. august 2016 16:57
Foto: TAIRO LUTTER
Kirjanik Sass Henno teatas möödunud reedel Facebookis, et võtab tööle palgalise autojuhi. Politsei võttis kiiruse ületamise tõttu mehelt ajutiselt sõiduõiguse ning mees asus abijõudu otsima, et muretult igasse Eesti otsa kohale jõuda. 

"Lubadest jäin ilma Pärnu mnt viaduktil suunaga Sparta poole, kus mõõdeti viaduktile sõitjate kiirust. Mul oli mingi 75 (km/h)," räägib Henno, miks ta autojuhi otsingutele on asunud. 

"Tegelikult ma siiamaani ei leia, et linnast Pärnu poole sõites seal reaalselt 50-märk põhjendatud on, seal pole ristuvaid teid, teele jooksvaid lapsi ja esimene ülekäigurada on ka alles viaduktilt maha sõites," selgitab mees. "Eelmine rikkumine oli mul kevadel kusjuures samal viaduktil. Eks ma proovin nüüd ettevaatlikum olla."

Henno kirjutab postituses, et autojuht saab sõita Land Cruiseri ja sõbraliku seltskonnaga, kilomeetreid koguneb ühe kuu jooksul Eesti piires sõites 4000–5000. "See on seotud esinemistega üle eesti ja mu igapäevase eluga turundusstrateegina, kus kliente mitmetes linnades," põhjendab ta suurt kilometraaži.

"Ma arvan, et kogu mu elu on jätkuvalt mingi eriti haige reality show," võtab mees Facebookis juhtunu kokku.

Henno sõnul on tal nüüdseks abiline juba leitud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee