Inimesed

Robbie Williams pistis vene oligarhi pulmas esinemise eest taskusse 1,85 miljonit (1)

Toimetas Gerly Mägi, 17. august 2016 16:25
Robbie WilliamsFoto: AFP PHOTO / BEN STANSALL
Robbie Williamsile maksti 1,85 miljonit eurot, et ta esineks vene oligarhi tütre pulmas. Luksuslikud pulmad läksid rikkale papale väidetavalt maksma enam kui üheksa miljonit eurot, kirjutavad Mirror ja ajakiri Frivolette.

Naftaärimees Rashid Sardarovi tütar Victoria abiellus endise turvamehe Anton Antonoviga. Noored olid enne pulmi suhtes olnud kaks aastat. Uhked pulmad peeti ühes vanaaegses Praha lossis. Peole oli kutsutud mitusada inimest Moskvast, aga ka näiteks Victoria's Secret'i modell Sara Sampaio ja tuntud dirigent Vladimir Spivakov.

Külastajate sõnul nägi pidu klassikalise pulma asemel välja pigem kui krahv Dracula ball. Saabujaid tervitasid kihvadega tütarlapsed, kes olid kaetud verd meenutava vedelikuga. Külastajatel paluti riietuda üleni mustas. 

Pidulisi meelelahutas lisaks Robbie Williamsile ka Norra bänd Madcon, kelle etteastet külastajad ka meeleldi filmisid. Küll aga loeti inimestele sõnad peale, et nad sotsiaalmeedias peoinfot, pilte ega abiellujate nimesid ei lekitaks. 

61-aastast Rashid Sardarovit peetakse üheks viiesajast rikkaimast venelasest ning tema varandust hinnatakse 88 miljoni euroni. 

Samal teemal

07.02.2018
ROBBIE WILLIAMS: „Mu pea sees on haigus, mis tahab mind tappa.“
24.06.2017
Robbie Williams vohmib magades maiustusi!
27.09.2016
Robbie Williams lasi endale Botoxit ja täiteaineid süstida
12.09.2016
Robbie Williamsil selg tuksis: liigesepõletik!