Pokémon GOFoto: Alar Truu
Toimetas Gerly Mägi 11. august 2016 12:51
Moskvas helistas naine politseisse ning teatas, et teda vägistab Pokémoni tegelane. Naine oli enne magamajäämist mänginud populaarset mängu Pokémon GO, kirjutab Daily Mail.

Naine oli politseile öelnud, et teda on seksuaalselt ahistatud, kui ärgates nägi ta enda peal lamamas hiiglaslikku Pokémoni, kes parasjagu vägistas teda. 

Kaebleja sõnul kadus Pokémon ta pealt kui naine voodist välja hüppas. Samas näitab telefonirakendus, et virtuaalne tegelane pole ta voodist kadunud.

Naine ajas üles ka oma abikaasa, kes ei uskunud juhtunut ning soovitas tal psühhiaatri poole pöörduda. Väidetavalt ei uskunud naise juttu ka politsei ning palus samuti, et naine otsiks abi. 

"Ta ütleb, et nende korteris on liiga palju Pokémone ja isegi koer tunnetab neid. Tema sõnul haugub koer iga kord, kui ta mängib Pokémon GO-d," rääkis kaebleja hea sõber Ivan Makarov.

Makarovi sõnul võttis sõber lõpuks oma abikaasa nõu kuulda ja registreeris end psühhiaatri vastuvõtule.

Pokémon GO on tasuta mäng, mis on üleilmset populaarsust kogunud alates juunikuust, mil seda esimest korda maailmale tutvustati. Rakenduse kasutajad püüavad virtuaalseid tegelasi – Pokémone – GPS-seadme ja telefoni kaamera abil. Nii jääbki mängijatele mulje, justkui viibiks tegelane reaalselt nende lähedal. Püütud Pokémone saab hiljem treenida ning mängijad saavad panna tegelased omavahel võistlema.