Yana Toom käis oma vanima poja Korneiga Eesti Vabariigi 96. aastapäeva vastuvõtulFoto: Tiina Kõrtsini
Õhtuleht.ee 8. august 2016 18:20
Laupäeval abiellus Yana Tooomi vanim poeg Kornei (25) poolatar Olga Matakiga, pulmapidu peeti laupäeval Poola väikelinnas Wołominis, nagu eurosaadik oma Facebooki leheküljel teatas.

„Olen poja pulmas. Alustasime kell neli. Pool kolm öösel ootame viiendat toidukäiku. Kõik tantsivad! Alates seitsmeaastastest ja lõpetades seitsmekümneaastastega. Eeldatavalt kella neljani öösel. Seni olen elus,“ kirjutas Yana Toom.

Kornei ja Olga pulmamasinaks oli Yana Nissan, mille numbrimärgile oli kleebitud poolakeelne silt „noorpaar“.    

Yana Toom on Facebooki postitanud terve galerii fotosid või jaganud pilte oma kunagise abikaasa Vladimir Litvinovi kontolt.

Yana Toom ja Vladimir Litvinov poja pulmas Foto: Yana Toom/Facebook

Yana Toomi perekonnas on viis last: Kornei (25), Varvara (24), Fjodor (21), Artur (21) ja Artemi (8), kes on kahe eri mehega kahest abielust. Yana Toomi endine nimi oli Litvinova. Ka praegune perekonnanimi Toom on abikaasa nimi.

Samal teemal

Kommentaarid  (37)

irww 9. august 2016 11:02
Minu pärast abiellugu seaga! Arvatavasti naine ongi tal sama siga nagu yana toom!
vanem inimene 9. august 2016 08:57
Palju õnne, pr. Toom teile poja abiellumise puhul ja et noortel ka elu hästi sujuks.
Me oleme inimesed ja paregu on jutt ühe ema õnnest,kes käis oma poja pulmas ja see on ometi inimlik ja siiras asi.
Milleks kogu aeg surised vihaselt, kas tõesti pole inimestes kübekegi rõõmu teise õnne üle.Et te ka ei väsi halvast ütlemisest.
Mine räägi seda ilast nõretavat juttu nendele , kes on kaotanud omaksed küüditamise või mahalaskmistega . 9. august 2016 14:55
See on yana toom , kes SURISEB vihast Eesti Riigi , Rahva ja Keele vastu . Nii et lõpeta see demagoogiline loba rõõmust ja õnnest .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS