Müstika

POKÉMONIHULLUS: Pikachu fänn lasi oma koera ära värvida (7)

Toimetas Gerly Mägi, 7. august 2016 15:34
PikachuFoto: Wikipedia
Suurbritannias on Pokémoni fänn välja vihastanud suure hulga loomaarmastajaid, sest värvis oma koera üle nii, et ta sarnaneks Pokémon Pikachule, kirjutab Mirror.

1990ndate animafilmist tehti sel aastal telefonimäng, mis on hullutanud maailma. Kuid kiindumus Pokémonide vastu on väljunud virtuaalmaailma piiridest ning üha sagedamini võib kuulda hullustest, millega fännid hakkama on saanud – seekord otsustati ära värvida koer.

Värskelt värvitud koera näinud Elihudi Justin Urassa postitas oma Facebooki lühivideo kollasest karvapallist, mis on tekitanud loomaomanikes pahameeletormi. Videost on näha, et koer on värvitud erkkollaseks, tema seljale on joonistatud triibud ning näole punased ringid – kõik selleks, et koer näeks välja nagu elus Pokémon.

Pikachu Foto: Wikipedia

Postitusel on praeguseks enam kui 37 000 reaktsiooni, 4400 jagamist ja 43 000 kommentaari. Kui enamik kommentaaridest peavad sellist käitumist valeks ja looma suhtes ebaõiglaseks, siis leidub ka neid, kes on vaatepildist vaimustunud. 

"Kui see värv polnud mürgine ja koera ei piinatud värvimise ajal, ei mõista ma, miks terve mõistusega inimesed seda looma ahistamiseks peavad," leiab üks kommenteerijatest.

"Koer paistab õnnelik, omanik on talle õpetanud ka mingi triki, mis tavaliselt tähendab, et ta suhtub loomadesse kirglikult, seega tekib küsimus, kas ta ikka teeks oma koerale liiga," arvab teinegi kommenteerija Simon Persson.

Avalda arvamust, kas koera värvimisega on mindud samm liiga kaugele!

Samal teemal

13.10.2018
Fännid: uus Pikachu näeb rõve välja!
12.11.2017
Ryan Reynolds sai rolli Pokemoni filmis
24.09.2016
Sa lõhkusid mu arvuti, aga sa nüüd saad, ma tahan ju mängida!
23.07.2016
Roolijoodik otsis Pokémone