Ozzy Osbourne ja Sharon OsbourneFoto: AFP / Scanpix
Õhtuleht.ee 4. august 2016 04:00
Los Angelese juuksur Michelle Pugh sai sel kevadel üle ilma tuntuks kui Ozzy Osbourne’i armuke ja tema 33 aastat kestnud abielu karileajaja. 67aastase Ozzy tütar Kelly süüdistas Pugh’d vanainimese ärakasutamises ja avaldas Twitteris tema telefoninumbri: "Kui keegi soovib prostat soengut, föönitamist ja suhuvõtmist, siis helistage sellel numbril."

Nüüd, kus Black Sabbathi legendil õnnestus oma kauase kaasa Sharoni süda tagasi võita, on 45aastane Michelle otsustanud suu puhtaks rääkida. Blond lahutatud kaunitar kinnitab ajakirjas People, et neil oli tõsine armulugu, mis kestis neli aastat.

Nad tutvusid 2011. aasta lõpus, kui ta esimest korda Ozzy juukseid värvis. Aasta hiljem olevat rokitaat juuksurit võrgutama asunud.

"Kui ütlen, et ta kinkis mulle mu elu suurima armastuse, siis mõtlen seda tõsiselt. Ozzy tekitas minus tunde, et olen kõige kaunim ja jumaldatum naine maailmas."

Ozzy aga kinnitab oma esindaja kaudu, et suhe juuksuriga oli puhtfüüsiline ja selle põhjus oli tema seksisõltuvus. "Ozzy kahetseb, et Pugh nende seksisuhte kontekstist välja kiskus," ütleb rokkari esindaja People’ile.

Michelle Pugh Foto: Vida Press

"Ozzy soovib vabandust paluda teistelt naistelt, kellega tal on seksisuhe olnud. Sestsaadik, kui tema suhe Pugh’ga paljastati, on ta saanud intensiivset ravi."

Ent Michelle väidab, et Ozzy oli Sharoniga õnnetu ja külvas teda armastusega üle. "Meie vahel lihtsalt oli säde. See on kirjeldamatu ja seda ei saa eitada. Ja Ozzy ei eitanudki."