Inimesed

Kuhu kadusid kahe AK vahel Priit Kuuse vuntsid? (2)

Õhtuleht.ee, 3. august 2016, 04:00
VAID PAAR TUNDI VAHET: Üleeile kell 18.30 katsid Priit Kuuse nägu ETV eetris vuntsid ja väike habe, kell 21 polnud näokarvadest enam jälgegi. Foto: ERR
Esmaspäeval kella poole seitsmestes uudistes ehtisid ETV uudisteankru Priit Kuuse nägu vuntsid ja väike huulealune habe. Juba üheksastes uudistes oli saatejuhi nägu aga täiesti sile.

"Milles asi? Kas ERRile ei meeldi vuntsid? Kas sile lõug on parem?" imestasid segaduses televaatajad. "Tegemist oli lihtsalt ühekordse vuntsi-kunsti projektiga. Ei mingit kihlvedu ega keelamist!" kinnitab Priit Kuusk.

"Lihtsalt kuna sain teada, et on tekkinud Facebooki kommuun "Aita Wennal leida sobiv vunts" siis mõtlesin, et ma teile veel näitan, ja proovisin, kas sobib. Nii-öelda suhtlesin vaatajatega," selgitab Kuusk, hüüdnimega Wend.

VAID PAAR TUNDI VAHET: Üleeile kell 18.30 katsid Priit Kuuse nägu ETV eetris vuntsid ja väike habe, kell 21 polnud näokarvadest enam jälgegi. Foto: ERR

Vuntsid ja habemetutt olid täitsa ehtsad, kahe uudistesaate vahepeal ajas ankur need maha.

"See oli ühekordne väike nali, ei enamat," tõmbab Kuusk teemale joone alla ja lisab, et ühtlasi oli vuntsitriki näol tegu väikese kummardusega 70ndate "Aktuaalsele kaamerale".

Samal teemal

21. oktoober 2017, 00:01
PRIIT KUUSK: raha pärast ei hakka ma kunagi ühtegi saadet tegema!
10. aprill 2017, 15:43
ÜHE VUNTSI LUGU | TOHOO TILLAE: Kojamees kasvatas nina alla "lenksu"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee