Inimesed

Anton Yelchini vanemad süüdistavad tema surmas autotootjat 

Õhtuleht.ee, 2. august 2016 10:57
Anton Yelchin Foto: Reuters / Scanpix
„Star Treki“ näitleja Anton Yelchini vanemad kavatsevad kohtusse kaevata autofirma Fiat Chrysler, väites, et nende 27aastane poeg hukkus oma džiibi defektide tõttu.

Näitleja surnukeha leiti juunis tema kodumaja sissesõiduteelt Jeep Grand Cherokee ja väravaposti vahele surutuna. Sõiduk oli Antonile otsa vajunud, kui ta korraks autost väljus. Lahangu andmeil lämbus noormees vähem kui minutiga. Hiljem selgus, et Fiat Chrysler oli just selle mudeli aprillis tagasi kutsunud, kuna see võib juhi väljumisel veerema hakata.

TMZ.comi teatel plaanivad Antoni vanemad Viktor ja Irina kohtu kaudu valuraha nõuda nii autofirmalt, autotootjalt ZF North America kui ka autokaupluselt AutoNation.

Daily Maili teatel on Californias Fiat Chrysleri vastu esitanud ühishagi mitmed Jeep Grand Cherokee omanikud, väites, et autofirma on varjanud käiguvahetusdefekti, mille tõttu on juhtunud arvukalt õnnetusi. Süüdistuse kohaselt on Fiat Chrysler üritanud sadu avariisid, mille käigus on saanud viga nii inimesed kui hooned, kinni mätsida.

Samal teemal

11.08.2019
2016. aastal hukkunud noore näitleja ema-isa käivad iga päev tema haual
25.03.2018
27aastasena hukkunud näitleja pere jõudis autofirmaga kokkuleppele
09.10.2017
Õnnetult hukkunud „Star Treki" näitleja sai mälestusmärgi
03.08.2016
Hukkunud näitleja vanemad süüdistavad autofirmat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee