Inimesed

"Kirsitubaka" peaosatäitja Maris Lüüs on mesinädalatel: "Kristjaniga oleme koos olnud kaks aastat, sellest kihlatud üle poole ajast" (6)

Liis Lehto, 1. august 2016, 11:49
MARIS LÜÜS.Foto: LAURA OKS
Draamafilmi "Kirsitubakas" peaosatäitja Maris Lüüsi (endine Nõlvak) elu läheb kiirelt ülesmäge - täitub suur soov minna õppima Lavakunstikooli ning juulis abiellus naine oma kihlatuga. "Kristjaniga oleme koos olnud kaks aastat, sellest kihlatud üle poole ajast," räägib naine.

Maris ja Kristjan Lüüsi abiellumise uudis tõi palju rõõmu - tore, et noored on nii varakult juba üksteist leidnud. Maris on alles 20-aastane, Kristjanil, kes on elukutselt näitleja, on vanuseks 25.

Mesinädalatele sõideti kohe pärast pulmi, järgmisel hommikul. "Oleme kolm nädalat Kanaari saartel," sõnab Lüüs. 

Lisaks pulmadele täitus veel üks Marise suur soov - minna õppima Lavakasse.

Maris õppis pärast gümnaasiumi lõpetamist aasta aega Tartu ülikoolis teoloogiat, sellest sügisest täidab asub ta õppima Lavakasse. "Sinna õppima minna olen tahtnud juba väga ammu, usun, et soov tekkis siis, kui olin 11-12-aastane ja hakkasin käima näiteringis. Konkreetsemaks sai asi, kui läksin Nukuteatri noortestuudiosse," selgitab ta. Kuna eelmisel aastal Lavakasse katseid ei toimunud, siis otsustas Maris minna enese harimise huvides niikauaks Tartusse. "Teoloogia on tohutult põnev eriala, aga samas teadsin ka, et proovin lavakasse ja see oli minu esimene plaan algusest peale. Eelistasin lihtsalt aasta midagi huvitavat õppida, selle asemel, et lihtsalt oodata," räägib Lüüs oma valikutest. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee