Ellie GouldingFoto: AFP / Scanpix
Õhtuleht.ee 1. august 2016 04:00
Nüüd on selge, miks poptäht Ellie Goulding on viimasel ajal kontserte ära jätnud – Briti ajakirjanduse väitel kannatab ta ränga unetuse all. 29aastane lauljatar ütles viimasel hetkel ära Läti Positivuse festivalist ja Soome Ilosaarirockist, kus ta oleks pidanud olema üks peaesinejaid. Tookord põhjendas ta seda üleväsimuse ja hääleprobleemidega. "Olen sel aastal andnud ligi sada kontserti ja mu arst ütles, et kui ma sel nädalavahetusel esinen, ei pruugi mu hääl sellest enam taastuda. Mulle tehti põhjalik uuring ja sain diagnoosiks üleväsimus."

Ellie ütles, et on juba mõnda aega kurnatust tundnud. Eriti tuntav olnud see Glastonbury rokifestivalil. "Aga kõik on korras," kinnitas ta.

"Mul on ülejäänud aasta suhtes suured lootused."

Ent The Suni teatel on asi hullem – Goulding olevat esinemised ära jätnud kroonilise unetuse tõttu. "Ellie sisemine kell on täiesti tasakaalust väljas," räägib lehe allikas, kelle sõnul on Ellie unetus põhjus pidev reisimine eri ajatsoonides.

"Ta lamab enamiku ööst voodis ega saa und."

Kasu polevat olnud ka kodumaale naasmisest – vaevad ei kadunud ja imesid Ellie’t energiast tühjaks. Professionaalina ei taha staar oma publikule pettumust valmistada ja peab seega paremaks väsinult mitte esineda.

The Suni allika väitel on poptäht paar nädalat puhanud ja loodab, et suudab unetusest trenni ja loodusvahenditega jagu saada. Kaunitari on nähtud lõõgastumas Prantsusmaal St. Tropez’s.