OTSEKUI PRUUTPAAR: Neitsilikult valges Lady Gaga ja tema kihlatu Taylor Kinney poseerisid üheskoos veebruarikuisel Ameerika Filmiakadeemia auhindade jagamisel. Foto: AFP
Triin Tael 22. juuli 2016 04:00
Lady Gaga ja näitleja Taylor Kinney armulugu algas kui muinasjutt – superstaar tutvus tumedapäise hurmuriga oma muusikavideo "You and I"

võtteil ning kaotas talle südame. Mullu sõbrapäeval tegi seksikate kiisusilmadega mees lauljannale abieluettepaneku, kuid nüüd on südamekujuline kihlasõrmus Gaga sõrmest kadunud. Kuid lauljatar annab lootust, et nad suudavad oma suhte päästa.

TMZ teatel otsustasid 30aastane USA poptäht ja temast viis aastat vanem näitleja kihluse katkestada juba juuli algupoolel. Eelmisel reedel nähti Lady Gagat Malibus ilma kihlasõrmuseta. Taylorit, kelle sünnipäev 15. juulil oli, tema seltsis polnud. Ajakirja People allika väitel sai nende armusuhtele saatuslikuks kummagi karjäär, mis sundis neid pikalt lahus olema. Taylor viibis kuude kaupa oma telesarja "Chicago Fire" võtetel, Lady Gaga reisis kontserte andes mööda maailma.

OTSEKUI PRUUTPAAR: Neitsilikult valges Lady Gaga ja tema kihlatu Taylor Kinney poseerisid üheskoos veebruarikuisel Ameerika Filmiakadeemia auhindade jagamisel. Foto: AFP

2011. aastal, kui armuleegid lõkkele lõid, oli Lady Gaga ülemaailmne superstaar, Taylor aga vähetuntud näitleja, kes aeg-ajalt figureeris telesarjas "Vampiiripäevikud", ning elas San Diegos sõpradega ühe katuse all. Juba järgmisel aastal sai Taylor osa seriaalis "Chicago Fire", kus ta mängib tänini nagu ka selle sõsarsarjades. Glamuurse paari romaani kroonis mullune kihlus, kuid pulmakuupäeva kohta ei iitsatanud kumbki osapool silpigi. Jaanuaris ütles Taylor Daily Mailile, et ei soovi pulmade planeerimisse sekkuda. "Jätan selle tema hooleks, see on tema rida."

Lady Gaga kinnitas teisipäeval Instagramis, et on Taylorist tõesti lahus, kuid andis fännidele lootust, et kõik võib veel laabuda. "Oleme Tayloriga alati uskunud, et oleme hingesugulased. Nagu kõigil paaridel on meilgi oma tõusud-mõõnad, ja praegu oleme aja maha võtnud."