Inimesed

Silikoontissid mürgitasid Hefneri 29aastast naist (5)

Õhtuleht.ee, 21. juuli 2016 12:30
Hugh Hefner koos Crystaliga.Foto: Reuters / Scanpix
Playboy moguli Hugh Hefneri 29aastane abikaasa Crystal Hefner jagas Instagramis fotot haiglavoodist ja tunnistas, et lasi eemaldada oma silikoonrinnad, mis tema tervise tuksi keerasid.

„Rinnaimplantaadid hakkasid mind tasahilju mürgitama,“ tunnistas 90aastase erootikaguru noor kaasa. Crystal kirjutas, et tema organism hakkas äkitselt streikima teatud söökide-jookide vastu. Lisaks kannatas ta kõvade selja-, kaela- ja õlavalude all. Mürgised implantaadid kahjustasid Crystali kinnitusel ka tema aju, tekitades mäluhäireid.

„Juuksed lakkasid kasvamast, hirmus väsimus, põletav põievalu, nõrk immuunsus, korduvad infektsioonid ja probleemid kilpnäärme ja neerupealistega,“ loetles sekspomm oma tervisehädasid, mis said alguse mõni aasta tagasi ning mille tõttu ta sel aastal juba lugematuid päevi voodis veetis, suutmata midagi teha.

Märtsis teatas Crystal Instagramis, et ta on haigestunud puukborrelioosi. Ent nüüd usub ta, et sümptomeid põhjustasid hoopis lagunevad rinnaimplantaadid, mille ta nüüdseks on lasknud eemaldada.

Samal teemal

01.10.2016
Leht: erootikamogul Hefnerist on saanud 40kilone inimvare
17.08.2016
Playboy häärber müüdi 100 miljoni eest maha
07.06.2016
MÜÜDUD! Kurikuulus Playboy häärber müüdi maha
04.05.2016
Hugh Hefneri poeg nabiti purjuspäi roolist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee