Inimesed

"Pole oluline, mis või kes me oleme. Oluline on, et armastus on armastus." 

Silja Ratt, 18. juuli 2016 04:00
ÜTLE "JAH": Sakslane Martin (prillidega) ja eestlane Gert panid Viimsi vabaõhumuuseumi õuel teineteisele sõrmused sõrme – seda sugulaste ja sõprade juuresolekul.Foto: Teet Malsroos

Gert Vahemäe on eestlane ja Martin Vahemäe Zierold sakslane. Nad mõlemad on kurdid. Noormehed said tuttavaks umbes kaks aastat tagasi ja suudlesid esimest korda Viljandi linnuses. Laupäeval vandusid 22aastane Gert ja 31aastane Martin Viimsi tuulisel rannal teineteisele igavest truudust.

Juhuslikult Eestis tutvunud kaks kurti noormeest on aasta ja kümne kuuga oma armastuses veendunud. Gert on kindel – nende kohtumine pidi olema saatus. Selle tõenduseks abiellusid noormehed juuni lõpus Berliinis, kuid laupäeval pidasid nad pulmapidu Eestiski.

Gert räägib, et kohtus Martiniga 2014. aasta septembris, kui sakslane külastas Eestit. Martin, kellele meeldib tutvuda uute inimestega, tahtis Eestis mõne kurdiga kokku saada. Et kurtide maailm on Gerdi sõnul väike (neid on Eestis umbes 1500–2000 G. V.), viiski saatus kahe mehe teed kokku.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.07.2016
Eile peeti Viimsis Eesti esimest samasooliste kurtide pulma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee