VEEREV KIVI EI SAMMALDU: 26. juulil 73aastaseks saav Mick Jagger teeb endiselt mehetegusid nii laval kui ka voodis. Foto: Reuters / Scanpix
Triin Tael 16. juuli 2016 04:00
Kui Mick Jagger vaid 11 nädalat pärast oma elukaaslase L’Wren Scotti enesetappu Zürichi hotellirõdul tundmatu noore brüneti iludusega õrnutses, puhkes skandaal. "Ja inimesed veel imestavad, miks L’Wren depressioonis oli!" kurjustas vabasurma läinud moedisaineri õde, viidates kurikuulsa seelikuküti raugematule naistelembusele. Nüüd aga kingib seesama brünett kaunitar, New Yorgi baleriin Melanie Hamrick, 43 aastat vanemale Mickile järeltulija.

Magusad paparatsokaadrid 2014. aasta juuni algul ei jätnud kahtlust: märtsis lesestunud Mick Jagger oli veetnud Zürichi kontserdi järel kuuma lembeöö. Fotodes, kus meikimata ja sasipäine kaunitar huuli elust räsitud rokkari kukla vastu surus, oli ehtsat õrnust ja lähedust. Briti leht Daily Mail selgitas kiirelt välja, et tegu oli eduka Ameerika baleriini Melanie Hamrickiga. Lehe andmeil sai iluduse tutvus Jaggeriga alguse 6. märtsil Jaapanis, kus ta koos American Ballet Theatre’i tantsijatega Rolling Stonesi kontserdi järel staare tervitama lubati. 13 aastat Mickiga elu jaganud L’Wreni Jaapanis kaasas polnud. Kaks nädalat hiljem, kui Rolling Stones oli suundunud Austraaliasse, leiti 49aastane kaunis ja edukas moekunstnik nende ühisest kodust Manhattanil pooduna.

L’Wreni omaksed sülgasid meedias Jaggeri pihta tuld ja tõrva. "L’Wreni surmast pole möödas kolme kuudki!" kurjustas moekunstniku õde Jan. Ta andis mõista, et just Micki kõrvalhüpped olid L’Wrenilt eluisu võtnud. Rokkari lähiring seevastu seletas, et Jagger ammutab oma leinas lohutust noortest naistest, mitte alkoholist. "See Zürichi tüdruk oli ainult üks väike armulugu," väitis Daily Maili allikas, kelle väitel oli Mick juhtunud neiuga kokku Zürichi ööklubis. "Ta polnud esimene ega jää ka viimaseks."

VEEREV KIVI EI SAMMALDU: 26. juulil 73aastaseks saav Mick Jagger teeb endiselt mehetegusid nii laval kui ka voodis. Foto: Reuters / Scanpix

Kuid Melanie polnud ­Jaggerile tühipaljas mängukann. Suhe jäi kestma ning selle aasta algul väitis ajakirjandus, et Mick on Melanie’d isegi mõnele oma võsukesele näidanud. Jaggeril on neljalt naiselt seitse last, kellest vanim, tütar Karis, on 45aastane. Rokilegendi uut armulugu tumestavat vaid Melanie’ ema antipaatia. Mamma Hamrick, kes on väimehekandidaadist mõni aasta noorem, ei suutvat ikka veel uskuda, et tema tütar sellise vana sokuga kurameerib.

Kuid tõelise armastuse vastu ei saa ka õel ämm. Briti leht The Sun lõhkas äsja pommuudise: 29aastane Melanie kingib peatselt 73aastaseks saavale Mickile, kes on juba vanavanaisa staatuses, kaheksanda lapse. Reedel kinnitasid uudist ka Rolling Stonesi liidri pressiesindajad. The Suni teatel ei koli Melanie siiski Londonisse, kus on Micki põhielukoht, vaid siirdub kas Los Angelesse, kus laulja tihtipeale viibib, või Connecticuti osariiki, kus elab tema pere.

Legendaarse Briti bändi liikmete seas on valla pääsenud tõeline beebibuum. Kaks kuud tagasi sai kaksiktütarde isaks ansambli kitarrist Ronnie Wood (68). Jagger lubas Woodi sõnul aasta pärast tema plikadele lapsehoidjaks hakata. Kuid Mick peab oma sõnu sööma: aasta pärast on tal enda lapsehoidmist käed-jalad täis.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

eh 16. juuli 2016 10:55
eks see kingitus saab olema pigem talle endale - ei ole ka Jagger surematu, kuid on piisavalt jõukas, et garanteerida kõigile oma pereliikmetele hea elu. Ja vinge vana on ta igal juhul! Muide - Charles Chaplin oli veelgi eakam, kui sündis ta noorim laps viimasest, neljandast abielust (Oona oli ka temast oluliselt noorem ning emaks Chaplini 11 lasest 8-le). See Chaplini noorim kasvas ka väga tubliks inimeseks, guugeldage, kui huvi pakub.
abs 16. juuli 2016 10:38
No 30 aastat vanusevahe ei ole küll selle kõrval mingi näitaja.Kätlin-lehmik hakka ometi veevalajaga koos elama.Kaua peab ootama? Jaole hea ,saada teie amelemistest veel selfisi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS