Inimesed

Anu Tali ja Hendrik Aguri abielu on läbi (29)

Õhtuleht.ee, 16. juuli 2016 04:00
ÕNNELIK PAAR: Anu Tali ja Hendrik Agur 2014. aasta suvel. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees
"Kui mul oli rumalust ­Hendrik Aguriga abielluda, siis on mul julgust seda ka tunnistada, et oleme lahus," ütles Kroonika veergudel dirigent Anu Tali.

Anu Tali (44) ja Gustav Adolfi gümnaasiumi direktor Hendrik Agur (50) abiellusid 2014. aasta sügisel, kuid nüüd on nende abielu karil. "Abielu küll kehtib praegu, nii palju kui üldse asjad Hendrik Aguri puhul kehtivad," seletas Tali Kroonikale, et lahutusprotsess käib. Aga vähe sellest, Agur jäi Õllesummeri avapäeval juba enda uue blondi silmarõõmuga kallistades kaamera ette.

Tali ütleb, et tal on olnud aega selle olukorraga kohaneda ja ta üritab säilitada positiivset mõtlemist. Naine usub, et elus on ikkagi rohkem head kui halba ja tema poeg olevat selle ehe näide. Samas avaldab Tali lootust, et ei pea enam lahutuse asjus sõna võtma. Hendrik Agur ei soostu lahutust kommenteerima.

Ometi algas 2013. aasta detsembri paiku kõik nii ilusalt. "Osata ära tunda hetk ja inimene, kes teineteist õnnelikuks teevad, on ime," kommenteeris Agur toona Kroonikale värsket suhet. Umbes aasta hiljem Mulgimaal peetud pulma kutsuti ligemale 200 külalist, 2015. aasta mais sündis perre ka poeg.

2013. aasta sügisel ütles Tali LP-le intervjuud andes prohvetlikult, et üksildased hetked on elu osa. "Ja ma arvan, et sellest elu vaakumist sünnivad jälle teised asjad."

Hendrik Agurile oli see teine abielu, esimesest abielust telesaatejuhi Hannula Aguriga on mehel kaks täiskasvanud poega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee