Inimesed

IGOR MANG: ühiskond liigub tagasi hobuadra juurde (72)

Sirje Rattus, 15. juuli 2016 04:00
RÄÄKIS TULEVIKUÜHISKONNAST: Igor Mangi jutule polnud lihtne pääseda. Pärast loengut haaras naistevägi tähetarga oma haardesse ning ei olnud valmis enne taanduma, kui ta oli igaühele andnud juhised, kuidas talle ­tähtedega antud potentsiaali ära kasutada. Foto: Tiina Kõrtsini

"Tähed näitavad, et vana maailm langeb kokku ja sünnib uus," kuulutab tähetark Igor Mang. Astroloog ennustab, et tulevikuühiskond on rahalistest ja tehnoloogilistest painetest vaba ja elu hakkab käima looduse rütmi järgi. Mang on üks neist väekatest inimestest, kes arutasid möödunud nädalalõpul esoteerikakokkutulekul, kuhu on Eesti ja maailm tervikuna teel.

Kokkutulekule, täpsemini „Avanemise“ suvepäevadele Pärnumaal kogunes umbes 200 inimest: nende seas tervendajad, sensitiivid, vaimsete praktikate meistrid-õpetajad ning ka täiesti tavalised mehed ja naised.

Teadjamehed ja -naised rääkisid seal, et praegused ühiskonnaprotsessid maailmas – ränne, sõjad, terrorism – tekitavad puhuti maailmalõpueelse meeleolu. Ometi jäi suvepäevadelt kõlama mõte, et maailm on muutumas helgemaks kohaks. Enne juhtuvat veel mitu murrangulist sündmust ja seda juba järgmise 10–15 aastaga. Näiteks selgeltnägija Kristiina Raie on veendunud, et lähiajal kärisevad klassivahed veelgi, Euroopa Liidust lahkuvad peale Suurbritannia veel paar riiki ja Euroopa saab endale moslemiriigi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.05.2018
7 fakti tähetark Igor Mangi kohta!
03.11.2016
Reiki kui tervendamiskunst - millega on tegu?
28.09.2016
VANDENÕUTEOREETIKUD: 30. septembril toob Must Kuu maailma lõpu
17.08.2016
Jüri Lina: maailma juhivad psühhopaadid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee