Tele

"Suvereporteris": millega plaanib Vello Vaher Ameerika televaatajate südamed võita?  (3)

Toimetas Piret Pappel, 14. juuli 2016 18:19
Foto: Kanal 2
Kanal 2 "Suvereporteris" annab täna õhtul intervjuu Vello Vaher, kes lööb laineid Ameerika suurimas talendisaates America’s Got Talent. Vahetuid emotsioone jagab ka abikaasale stuudios kaasa elanud Aita Vaher.

Möödunud öö on Vello Vaheri jaoks olnud parajalt pöörane – uudis Ameerika talendisaates järgmisesse vooru jõudmisest on toonud endaga kaasa tohutu tähelepanu ja nii veetis mees öötunnid aktiivselt sotsiaalmeedias suheldes. "Veel mai keskel ei teadnud ma, mis asjandus on hashtag. Täna öösel vaatasin kolmest seitsmeni saadet ja neli tundi järjest keset ööd olin sunnitud tviitima ja postitama ja suhtlema kaasvõistlejatega," kirjeldab Vaher melu, mis saatega kaasneb.

Samal teemal

Abikaasa Aita Vaher pole samuti emotsioonidega kitsi rääkides "Suvereporterile", kuidas stuudios abikaasa katseid vaadates tundis ta pidevalt end nagu kuumadel sütel.

Uskumatute kondiväänamistega kõik pealtvaatajad ahhetama pannud Vello Vaher räägib lähemalt, kuidas näeb välja sellise mastaabiga tele-show kulissidetagune. Suve suurimat telehitti jälgivad Ameerika kümned miljonid televaatajad ja võitja saab peaauhinnaks miljon dollarit.

Omapärase aktsendi, huumori ja ülikeeruliste trikkidega Vellot on žürii seni kiitnud ja kandnud ta kahest eelvoorust üksmeelselt edasi. Siit edasi on Eesti akrobaadi saatus televaatajate kätes. Vello Vaher avaldabki, kuidas ta plaanib Ameerika televaatajate südamed võita.

Samal teemal

29.06.2016
Vello Vaher treenib päevas kolm tundi ja suhtleb fännidega viis tundi
19.06.2016
Vello Vaher: kord kukkus mulle pähe tiigripuuri võre, kord tõmbasin esinedes näpu liigesest välja
14.06.2016
VIDEOD | Vaata, kes pääsesid talendisaatest edasi koos Vello Vaheriga?
14.06.2016
VIDEO | Vello Vaher jahmatas ameeriklasi taas ning pääseski talendisaates järgmisse vooru