Inimesed

Grete Klein: "Mul on väga hea meel, et mul on kaks elu – Grete ja Laura oma. Nii saan pärismaailmast ära käia." (27)

Katharina Toomemets, 9. juuli 2016 04:00
«Ma olen alati olnud esoteerikafänn ja maagiahull. Mul on olemas kõikvõimalikud Eesti nõidade ja selgeltnägijate välja antud raamatud.»Foto: Laura Oks

"Lapsed arvavadki, et ma olen Laura. Nad hüüavad tänaval või poes "Laura, Laura!" ja siis ma ühel hetkel saan aru, et nad vist mõtlevad mind," tunnistab laulja ja näitleja Grete Klein (27), et tihtipeale kipuvad väikesed fännid teda kutsuma sarja "Padjaklubi" tegelase nimega. Gretet ei häiri see aga absoluutselt – tema arvates peabki lastele jääma vabadus mõelda, et Laura on ka päriselt olemas.

Grete Klein sai televaatajale tuntuks aastaid tagasi, kui ta astus 19aastasena "Reporteris" ilmateadustajana ametisse. Kaunis blond näitsik bikiinides ilma lugemas – kelle pilk siis ekraanile pidama ei jääks? Vahepeal on ta jõudnud oma oskusi näidata uisutamissaates "Tähed jääl", kuid nüüdseks on Grete leidnud enda tõelise kutsumuse – näitlejatöö. Grete kehastab ülipopulaarses komöödiasarjas "Padjaklubi" Laurat, ning tunnistab, et väikesed fännid kutsuvad teda tihtipeale just rolli-, mitte pärisnimega.

Kus sa üles kasvasid ja milline laps olid?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.04.2018
BLOGIAUHINNAD | Blogija Simo Runnel: kui kirjutan sõjast, tuleb blogisse palju külastusi Ukrainast
22.06.2016
Kas blogisõjas on sõlmitud vaherahu? Grete Klein ja Kai Kuusk said Pärnus kokku
22.06.2016
"Padjaklubi" Laura blogiskandaalis
20.06.2016
BLOGISKANDAAL JÄTKUB: Mallukas tahab, et Grete Klein vabandaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee