Inimesed

Kristel Aaslaid aitas Viru tänavat remontida (23)

Silja Ratt, 5. juuli 2016 17:08
Foto: Raul Mee
Laulev näitleja Kristel Aaslaid vedas räppar Genka ja Winny Puhhi solisti Indrek Vaheojaga kihla, et Hispaania võidab jalgpalli EMi. Kuna Hispaania langes mängust välja, tuli Kristel Aaslaiul kihlveo korras Viru tänavat remontida. Täna oligi erksavärvilistes tunkedes Aaslaid koos teetöölistega Viru tänaval ning aitas neil betooni laotada ja tänavakive paigaldada.

Täna umbes kell 14.30 tegi Kristel teetöödega algust. Seljas uhked erkoranžid töötunked, loopis ta labidaga tänavakivide alla minevat betooni. Kui käru oli tühjaks saanud, käis Kristel hunnikust lisa toomas, et siis betooni edasi laotada. Näha oli, et füüsiline töö pole Kristeli jaoks võõras, labidaga töötas ta õige vilkalt ning lasi tööl enda käes lennata. Seda vaatas rahuloleva muigega pealt Indrek Vaheoja, kes istus juba sillutatud teel mugavas matkatoolis jalg üle põlve. “Kolme asja on ilus vaadata: voolavat vett, põlevat tuld ja töötavat inimest,” noris Vaheoja Kristelit.

Samal teemal

Kristeli sõnul pole ta küll varem teetöid teinud, ent füüsilist tööd ta ei karda. “Mulle meeldib, kui ma saan oma kätega midagi teha ja ma näen tulemust. Selle koha pealt on teetöö hea. Kõik asjad tuleb elus ära proovida, nüüd on mul üks kogemus juures,” rõõmustas tegus naine. Kristel seletas, et on kunagi maal heina teinud ning hanguga heina loopimine on labidaga betooni loopimisele üsna sarnane. Ka kaevamine pole Kristelile võõras.

“Padjaklubi” seriaalist tuntud näitleja sai korralikult mustaks teha ka talle kätte antud säravvalged töökindad, sest lisaks labidaga töötamisele sai Kristel tänavakive paika panna. “Tubli, hea töö!” ergutas teda Vaheoja. Pärast poole tunni pikkust vaatepildi nautimist otsustas Vaheoja siiski objektilt lahkuda ning Kristeli töötama jätta. “Ma loodan, et sa nautisid,” hüüdis naine veel talle järele.

Kristel rääkis, et Olybet tegi talle ettepaneku millegi peale kihla vedada. “Mõtlesin koos peikaga, et teetööde tegemise peale kihla vedada oleks päris äge.” Kihla veeti koos Indrek Vaheoja ja Genkaga jalgpalli EM-i tulemuste osas. Kristel ennustas võitjaks Hispaaniat, Genka Prantsusmaad ning Vaheoja Saksamaad. Genka on oma kaotuse korral lubanud Alari Kivisaarele räpiloo kirjutada ning Indrek Vaheoja kanda suve lõpuni Enrique Iglesiase pildiga t-särki. Kuna Kristeli võitjaks ennustatud Hispaania langes esimesena konkurentsist, tuli temal ka esimesena enda lubadus teoks thea.

Kristeli sõnul oli ta algusest peale arvestanud, et peab ilmselt teetöid tegema, kuigi ta uskus ka Hispaania meeskonna mänguoskustesse. “Ma pole kõige suurem jalkasõber, aga nii palju kui ma olen vaadanud, siis Hispaania on mulle meeldinud. Nad on jalkariik ja tundub, et neil on alati hästi läinud.”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee