Inimesed

Birgit Sarrap: väikeste laste emana on lavalolemine mulle nagu puhkus (20)

Katharina Toomemets, 2. juuli 2016, 04:00
«Usun, et kui naine lubab, tulevad mehel samamoodi vanemainstinktid. See on ju tema väike lapsuke, kelle eest ta tahab hoolitseda, keda lohutada ja kellel mähkmeid vahetada, et lapsel hea oleks.»Foto: Markus Mikk

"Lava on koht, kus ma ennast välja elan. Kui teised emad käivad lastest puhkamas näiteks sõbrannadega kohvikus, siis minule on lava nagu puhkus. Kuna mulle meeldib nii väga muusikat teha, ei suuda ma sellest ka väga kaua eemal olla," ütleb Birgit Sarrap.

Pärast teise lapse sündi ta kauaks loorberitele puhkama ei jää ja alustab juba sügisel muusikaliproove.

Eesti esimene superstaar – selle tiitliga pärjati lauljatar Birgit Sarrap (27), toona Õigemeel, aastal 2007 ning see saadab teda tänaseni. Ta on Ott Leplandi ja Jüri Pootsmanni kõrval üks kolmest staarisaate võitjast, kes on meid esindanud ka Eurovisioni lauluvõistlusel – aastal 2013 astus Birgit Malmös võistlustulle looga "Et uus saaks alguse". Järgmisel aastal täitub Birgitil kümnes lava-aasta, kuid vahepeal kahe lapse emaks saanud naine töötegemisele pidurit ei tõmba. Peagi kahekuuse tütre kõrvalt on Birgit laulnud sisse uue singli, annab endiselt kontserte ja sukeldub septembri lõpul pea ees ka muusikaliproovidesse, mille puhuks kogu pere Tartusse kolib.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. juuni 2017, 04:00
Maiken: "Superstaarisaade on emotsionaalselt kurnav, taskurätipakk on ikka varuks!"
4. juuli 2016, 13:10
Birgit Sarrap hingab stressi välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee