Saund

Trad.Attack esineb oktoobris Hispaania palverännaku lõpp-punktis 

Toimetas Gerly Mägi, 28. juuni 2016 08:58
Jalmar Vabarna, Sandra Sillamaa ja Tõnu Tubli muusikaauhindade jagamisel.Foto: Teet Malsroos
Trad.Attack! valiti esinema kõige mainekamale maailmamuusika showcase-festivalile WOMEX, mis toimub 19.–23. oktoobrini Hispaanias Santiago de Compostelas. Linn on tuntud eelkõige kui mööda Jaakobiteed kulgeva Hispaania palverännaku sihtpunkt.

Möödunud nädalal avalikustati festivali esimesed esinejad, kelle hulgas on ka eestlaste folkmuusikakollektiiv Trad.Attack!. Ansambli valis sadade bändide seast festivalile esinema seitsmeliikmeline žürii.

Samal teemal

Bändiliikmete sõnul on WOMEX'ile pääsemine iga muusiku suure unistuse täitumine. "Sellele festivalile pääsemine paneb ansamblile külge justkui rahvusvahelise kvaliteedimärgi, mis võib avada väga palju uksi," ütles bändi kitarrist Jalmar Vabarna.

Kutse festivalil osalemiseks saab igal aastal vaid väike protsent kandideerinutest. Seal on esinenud ja tuule tiibadesse saanud mitmed kuulsad maailmamuusika bändid ja artistid. Kaks aastat tagasi osales sellel maailmamuusika messil esimese eestlasena sooloartist Maarja Nuut.

Festival on tänu oma mitmekesisele programmile tõeline aasta tippsündmus 
maailmamuusika austajatele. Messist võtab osa enam kui 1000  muusikatööstuse delegaati, kes otsivad uut muusikat ja talente. See on Trad.Attack!’ile parim võimalus ennast näidata ja astuda järgmine samm rahvusvahelise karjääri suunas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee