Tele

Suri komöödiaseriaali "ALF" peategelast kehastanud näitleja 

Toimetas Gerly Mägi, 14. juuni 2016 09:37
ALFFoto: Vida Press
Suri populaarse 80ndate komöödiaseriaali "ALF" samanimelist peategelast kehastanud Michu Meszaros, kirjutab CNN.

Meszarose kauaaegse sõbra ja mänedžeri Dennis Varga sõnul sai mees läinud neljapäeval infarkti ning viibis haiglaravil. Ainult 83 sentimeetrit pikk näitleja suri pühapäeva õhtul 76-aastaselt.

Seriaalis kandis Meszaros tulnuka ALFi mängimiseks kogukat kostüümi, kuid vahel näidati tegelast ekraanil ka hüpiknukuna. Ta mängis ALFi kokku neljal hooajal, olles siiski vaid tegelase kehanäitleja. Hääle on ALFile andnud Paul Fusco.

Lisaks komöödiale "ALF" võib meest näha ka teleseriaalides "Kallis John" ja "H.R. Pufnstuf" ning filmides "Vaat' kes räägib" ja "Big Top Pee-wee".

Meszaros sündis Ungaris ning hakkas juba teismelisena tsirkuses tööle. Oma lühikese kasvu tõttu peeti teda toona mitteametlikult maailma kõige lühemaks meheks.

1973. aastal liitus ta maineka Ringling Bros. ja Barnum & Bailey tsirkusega, mis viis teda tuurile Ameerika Ühendriikidesse. Seal nägid tema etteastet nii presidendid Jimmy Carter ja Ronald Reagan kui ka popstaar Michael Jackson.

Sellest ajast alates said Meszarosest ja Jacksonist head sõbrad ning näitleja tundis ka popstaari lapsi ja esines tihti Neverlandi rantšos.

Varga on loonud Meszarose haigla- ja matusekulude tasumiseks annetusfondi GoFundMe lehel.

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee