Dolly Parton koos oma abikaasa Carl Deaniga. Foto: Vida Press
Õhtuleht.ee 9. juuni 2016 10:52
Kantridiiva Dolly Parton ja tema abikaasa Carl Dean tähistasid 50. pulma-aastapäeva liigutaval moel.

30. mail 1966 abiellunud paar kordas hiljuti Nashville’is eratseremoonial oma abielutõotusi. „Kui peaksin kõike otsast alustama, teeksin seda ikka samamoodi, ja tegimegi,“ ütles 70aastane lauljanna Daily Maili teatel. „Lohistan vastupõtkiva ja karjuva Carli järgmisse 50 aastasse.“

Dolly lisas, et sai Carli nõusse ainult väitega, et uus abielutseremoonia on võimalus koguda raha heategevusele. Muidu oma eraelu väga hoolikalt varjav paar on otsustanud pulmapildid oksjonil maha müüa ning annetada raha Dolly heategevusfondile Imagination Library, mis edendab väikelaste lugemaõppimist tasuta raamatute jagamisega.

Avalikkuse eest hoiduv Carl, kes väidetavalt on käinud vaid oma naise ühelainsal kontserdil, rääkis harukordses intervjuus, kuidas ta oli Dollyga 1964. aastal selvepesulas tutvunud. „Mu esimene mõte oli, et ma abiellun selle tüdrukuga. Teine mõte oli: issand, kui ilus ta on. Ja sel päeval algas mu elu. Ma ei vahetaks viimast 50 aastat mitte millegi vastu.“ Lapsi kuulsal paaril pole, kuid Dollyl on ristitütar – skandaalitar Miley Cyrus.