Inimesed

Uudisteankur Ingrid Teesalu: kardan väga, kui herilased mind otse-eetris sisse piiravad (4)

Katharina Toomemets, 8. juuni 2016 06:00
TEEB HEAD NÄGU: Ka siis, kui «Seitsmeste uudiste» ­ankur Ingrid Teesalu tunneb Paksu Margareeta katusel ­saadet tehes, kuidas herilased talle vastu jalgu puutuvad, ei jäta ta oma tööd katki ja loeb teksti lõpuni. Teine asi on see, mis saab siis, kui kaamera ­kinni läheb. Foto: TV3

"Mul on olnud hetki, kus lähen eetrisse ja tunnen, et mu jala peal on kaks–kolm herilast. Siis on alati tunne, et mida ma nüüd teen," tunnistab TV3 uudisteankur Ingrid Teesalu, kes kardab paaniliselt herilasi. Ta kinnitab, et võtab end siiski kokku ja loeb oma tekstid ära. "Aga ma kujutan ette, et televaatajale on naljakas teada, et pärast seda pistan ma suure karjumisega jooksu," muigab Ingrid.

Suvi on käes ja traditsiooniliselt kolivad suured uudistesaated "Suvereporter" ja "Seitsmesed uudised" tööd tegema välitingimustesse. Uurisime meie uudistelugejatelt, missuguste raskustega nad on pidanud lageda taeva all silmitsi seisma.

Ingrid Teesalu suurim mure on herilasefoobia. "Üleval katusel neid ikka aeg-ajalt lendab, eriti kui natuke magusam parfüüm peal on. Meil on seljataga ka lilled, seal on nende meelispaik," kirjeldab Ingrid Paksu Margareeta katusel töötamise kitsaskohti.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee