Taylor SwiftFoto: Reuters / Scanpix
Triin Tael 3. juuni 2016 06:00
Maailma edukaim DJ Calvin Harris oli see mees, kes pani lugematutest õnnetutest armulugudest muserdatud imekauni Taylor Swifti silmad taas särama. Muusikamaailma edukaim ja kauneim armupaar ei varjanud oma kiindumust ning veel märtsiski poseerisid nad teineteise embuses troopikasaare rannas. Nüüd aga pühib Taylor taas pettumuspisaraid. Kõik on jälle läbi.

Nii USA ajakiri People kui ka Entertainment Online kinnitavad mitme allika põhjal, et Taylor Swift (26) ja Calvin Harris (32) on lahku läinud. Nende armulugu jõudis kesta vähem kui poolteist aastat. "See kõik juhtus eelmisel nädalal," ütleb Entertainment Online’i allikas, kelle sõnul oli romaani lõpetajaks šoti päritolu DJ (õige nimega Adam Wiles).

Taylor Swift Foto: Reuters / Scanpix

"Mingit suurt ja dramaatilist tüli Tayloril ja Adamil polnud, aga romantika lihtsalt kadus kuhugi. Lõpu tegi sellele Adam. Kõik käis väga täiskasvanulikult," rääkis ta.

"Taylor on endast päris väljas, aga nad suhtlevad endiselt."

"Keegi pole kedagi petnud."

Paljupildistatud ja -klatšitud staaripaari lahkuminekule eelnes tipp-DJ autoõnnetus, mille tõttu ta oli sunnitud ära jätma mitu esinemist. Superstaari maastikuautot rammis Los Angeleses nooruke neiu oma põrnikaga. Näohaavaga DJ viidi haiglasse ja ta sai arstidelt käsu mõnd aega kodus kosuda.

Ka ajakirja People allikas toonitab, et lahkuminek polnud dramaatiline ja sellesse pole segatud kolmandat osapoolt. "Keegi pole kedagi petnud," kinnitab ta.

Seda enam tundub kauni paari lahkuminek ootamatu ja veider. Alles märtsis tähistasid Taylor ja Calvin armuloo esimest aastapäeva. Lauljatar avaldas sotsiaalmeedias fotosid, kus kaks noort ja kaunist inimest naudivad teineteise embuses rannapuhkust. Samuti tunnistas Taylor arvukatele fännidele, et kallim tegi talle imearmsa kingi – südamekujulise kullast medaljoni, millele oli graveeritud kuupäev 6. märts 2015, nende armuloo ametlik alguskuupäev.

Calvin Harris Foto: Reuters / Scanpix

USA popstaar tutvus šoti plaadikeerutaja ja produtsendiga eelmise aasta veebruaris nende ühise sõbra, lauljatar Ellie Gouldingi kaudu. Sädemest süttis leek ja peagi tabasid paparatsod staarikesi juba toidupoes söögikraami ühisesse kärusse poetamas. "Nad on mõlemad hästi kihvtid ja hästi pikad, nad sobivad võrratult," õhkas Goulding mullu juunis the Sunile.

Samal kuul kuulutas ajakiri Forbes vastarmunud maailma edukaimaks muusikutepaariks – nad teenisid kahe peale aastaga kokku 146 miljonit dollarit.

Calvin ja Taylor olid auhinnagaladel teineteisele toeks, õrnutsesid avalikult ega väsinud intervjuudes kallimat taevani kiitmast. "Mul on praegu imeline suhe," rääkis Taylor aasta algul Vogue’ile.

"Ja muidugi ma tahan, et see kuuluks ainult meile. See on ainus asi, mis mu eraelus mulle kuulub."

Calvin saabus Taylori ellu õigel ajal. Arvukaid pettumusi üle elanud lauljatar pidas paar aastat kurameerimisega pausi. Ta andis mõista, et paparatsod ei jäta teda niigi rahule – järjekordne uus kallim toonuks soovimatut tähelepanu juurde. Kuid šotlane võttis ameeriklaste lemmiklauljataril põlved nõrgaks.

Sõbrad andsid mõista, et varem poisikestega semminud Taylor on leidnud endale võrdse partneri, kes on sama edukas kui tema ja suhtub töösse sama kirglikult. "Tayloril oli vaja mõnd vanemat kutti, kes teda mõistaks ja oleks samasugune töönarkomaan nagu ta ise," ütles Us Weekly allikas eelmise kevade hakul.

Taylor valab südamevalu lauludesse

Paraku on seegi imeline suhe otsa saanud. Õnneks on Tayloril kuldaväärt oskus hingevalu võrratutesse lauludesse valada. Nii on kirglikud fännid otsinud tema lauludest vihjeid ta arvukatele kavaleridele. Taylori endiste armsamate seas on vendadeansambli Jonas Brothers staar Joe Jonas (kes jättis Taylori maha 27sekundilise telefonikõnega), "Videviku" näitleja Taylor Lautner, näitleja Jake Gyllenhaal ja muusik John Mayer.

Pole kahtlust, et viimasele on pühendatud kibestunud laul "Dear John". Paistab, et eluvend oleks pidanud õrnukest kantriõiekest hellemalt kohtlema. "Kas sa ei arva, et olin liiga noor, et minu elu rikkuda? Kleidiga tüdruk nuttis kogu kodutee. Ma oleksin pidanud teadma." – nii kõlavad Taylori laulusõnad.

Superstaar on semminud ka ­Bobby Kennedy pojapoja Conor Kennedy ning One Directioni laulja Harry Stylesiga.