Indrek VaheojaFoto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 2. juuni 2016 06:00
"Nüüd saab lõpuks ometi Raadio 2 hommikuprogrammis Winny Puhhi kuulata," rõõmustab Indrek Vaheoja ehk Korraldajaonu.

"Seni polnud viisakas ise enda bändi eetrisse lasta, aga edaspidi võib Winny Puhhi mängida kas või iga päev."

Eile, kolmapäeval, sai Indrek Vaheojal täis 10 aastat töötamist Raadio 2 hommikuprogrammis. Ümmarguse tööjuubeli puhul teatas mees oma lahkumisest ärataja ametipostilt. Homme on eetris tema viimane saade.

Kas selleks puhuks on kavas ka meeldejääv pahandus? "Mõni tore üllatus on plaanis küll," pillab Vaheoja. "Aga mis täpselt, seda ma reeta ei saa, tuleb reede hommikul raadiot kuulata."

Mis siis ikkagi juhtus, et mees hommikuprogrammi juhtimisele joone alla tõmbab?

"Eks iga ilus asi saab ükskord otsa ja 10 aastat on päris piisav kõikidest varem ärkamiseks. Las nüüd uued inimesed proovivad, kuidas on seda tööd teha," mõtiskleb Vaheoja ja tunnistab, et otsus sel kevadel lahkuda oli ammu läbi ja valmis rehkendatud.

Marko Reikop sai "Terevisiooni" juhtimisest unehäired. Kas isand Vaheoja magab vajadusel õiglase und nagu kord ja kohus?

"Mul läks nii hästi, et ei tulnud unehäireid, aga ma rohkem ei hakka üritama kah – et äkki nüüd 11. aastal tulevad," muigab Vaheoja.

"Alati, kui me Reikopiga kohtume, küsib ta, et kas ma olen ikka veel hommikuprogrammis. Nüüd saan talle lõpuks ometi öelda, et kallis Marko, enam ei ole."