VENEMAA VANGA: Džuna ehk Eugenia Davitašvili (1949–2015) populaarsus ja mõju Boriss Jeltsini juhitud Venemaal olid tohutud. Foto: TASS / Scanpix
Allan Espenberg 28. mai 2016 06:00
Kuidas Brežnev tänu astroloogide ennustusele atentaadist pääses ja Jeltsini ihusensitiiv tammepuust laudu pilguga liigutas.

Kuidas Brežnev tänu astroloogide ennustusele atentaadist pääses ja Jeltsini ihusensitiiv tammepuust laudu pilguga liigutas.

Aastakümneid on Venemaa (ja Nõukogude Liidu) juhtkonda nõustanud, abistanud ja kaitsnud riigi tugevamad selgeltnägijad, nõiad, maagid, ravitsejad ja parapsühholoogid. Eriteenistused on otsinud erivõimetega inimesi kogu riigist ja neid on võetud riigipalgale lahendama nii tavapäraseid kui ka üsna delikaatseid probleeme.

Kremli heaks töötanud selgeltnägijate tegevus on enamasti olnud täielikult salastatud. Isegi paljud riigijuhtide lähemad alluvad ei tea nende tööst midagi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

rrv 30. mai 2016 14:20
Igaüks, kes üritab maailmale tõestada, et on selgeltnägija ilmselgelt ei saa olla selgeltnägija, kui ta oleks siis ta teaks, mis tehtaks inimesega, kes näeb üle mere ja suudab hankida infot kõige kohta, ta kaotaks kohe oma vabaduse, kõik võimsad inimesed tahaksid teda endale, sest selliste võimetega saaks ju vallutada maailma. Seega kõik need tuntud selgeltnägijad peavad olema šarlatanid, muidu nad ei esineks seal televiisoris.
rrv 30. mai 2016 14:09
Andekad inimesed õhtulehes, et nad niimodi nullist suudavad pikki lugusid välja mõelda, allikad puuduvad. Mis kuradi asi on kosmoastroprognoos? Googlest ma sellist sõna ei leidnud, allikad kah puuduvad. Fakt on see, et keegi pole suutnud tõestada, et neil on mingid erivõimed, on ainult lood ja telesaated, aga kurat igalpool räägitakse nendest nagu see olekski võimalik. Kujutage ette kui ükspäev mõni teie lähedastest otsustab kõik oma elusäästud mingile šarlatanile annetada, et oma surnud mehega suhelda või midagi, selliseid asju juhtub. Jalutan ringi näen jälle mingit õhtulehe reklaamiplakatid selgeltnägijatest, tekib tunne nagu kuskil lollidemaal elaks, lapsed kasvavad selle kõige keskel üles, kui suureks saavad siis on neil pea lollusi täis tambitud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS