Inimesed

Siiri Sisask: "Elan väga eraklikku elu, käin väljas ainult hüppes." (73)

Aigi Viira, 24. mai 2016 06:00
ÕPPIS END HOIDMA: «Hoian ennast ja armastan ennast, aga eneseimetlust selles ei ole,» räägib muusik Siiri Sisask. «Enesearmastus ei võrdu enese imetlemisega. Enesearmastus tähendab seda, et oled iseenda kõige parem sõber. Läbi terve elu ja igas asjas.»Foto: Daisy Lappard

"Valisin endale koduks sellise koha, mille kohta kõik alguses ütlesid, et ma olen täitsa hull, aga see koht on mulle andnud vabaduse elada kui erak," särab muusik Siiri Sisask, kes elab juba aastaid omaette, päris metsa sees. "Elan väga eraklikku elu, käin väljas ainult hüppes. Mul ei ole taga sundi, et peaksin kuskil ekstra käima või olema. Mind lihtsalt ei kisu mitte kuskile kõrvale."

Radikaalne otsus metsa elama minna ei tähendanud Siirile üksnes igatsetud üksindusse suubumist, vaid ka meelelahutusmaailma kiirrongist maha astumist. "Mind ei toitnud see meelelahutusmaailm," tõdeb ta.

"Olen alati värisenud kollase artikli väljatuleku ees, mida pidin andma, sest see käis mu töö juurde. Olen alati tundnud, et see, kuidas neile suunavatele küsimustele vastasin, pole üldse mina! Olen olnud kena selle inimese vastu, kes minu käest isikliku elu kohta inetusi või labaseid küsimusi on küsinud. Kõik sellised asjad pole mind kunagi köitnud, olen seda lihtsalt kaasa teinud kui mängu."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.06.2018
Siiri Sisask: vanaema päevikuid lugedes taipasin, et pool tema elust oli olnud mulle saladuseks
28.06.2017
Siiri Sisask on öelnud ei suhkrule, pärmile ja nisutoodetele
16.05.2016
GALERII | Siiri Sisask esitles oma luulekogu, maalinäitust ja uut albumit
11.05.2016
SIIRI SISASK RABAB MITMEL RINDEL: "Liisingud on makstud, kodu ehitatud, laps suureks kasvatatud ja nüüd elagu loovus!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee