KAKS SÕPRA: 85aastane Uno Maasikas oma truu kaaslase, täpselt aastase Demiga.Foto: Tiina Kõrtsini
Jaanus Kulli 14. mai 2019 09:30
Esmaspäeval suri teleajakirjanik Uno Maasikas. Taasavaldame tema  juubeliintervjuu,  mis ilmus esmakordselt Õhtulehes 21. mail 2016. 

Esmaspäeval suri teleajakirjanik Uno Maasikas. Taasavaldame tema  juubeliintervjuu,  mis ilmus esmakordselt Õhtulehes 21. mail 2016. 

****

Täna oma 85 aasta juubelit tähistav telelegend Uno Maasikas on sündinud hõbelusikas suus ja võiks vabalt oma sünnipäevi pidada neli korda aastas. 1962. aastal oli tal ränk autoõnnetus, mis lõppes reanimatsioonis, seitse aastat tagasi õnnestus Unol taas teisel pool ära käia, kui tal lõhkes kõhuaort. Õnneks oli ta juhuslikult Tallinnas ja mitte Läänemaal Nõval, kus ta tookord elas, sai kiiresti noa alla ja kõige lõpuks on ta keemiaraviga saanud lahti vähist.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (19)

Midagi helget ja positiivset tänasesse päeva... 14. mai 2019 17:38
"... toodi välja AK veterantoimetaja, ühtlasi KGB-nuhk Uno-Georg Maasikas (1931) – muide, üks väheseid agente, kes seda ise tunnistanud..." http://kultuur.elu.ee/ke484_superreaalsus.htm "...Miks ei taha seltsimehed Maasikas ja Talvik näidata kogu seda 30-minutilist filmi eesti rahvale, et saaksime kujundada seisukoha, kui sini-must-valged on need 2 nöukaaegset kommunisti??? ..." https://www.youtube.com/watch?v=Y-rog24GETA
Marika 14. mai 2019 14:29
Uno Maasikas oli vana KGB-lane,nagu seda olid ka Toomas Uba ja Mati Talvik.See pole miski saladus ja olin siis alles koolilaps ENSV ajal,kui sellest vanemate inimeste koosviibimisel juttu tuli.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS