Üritused

Juhan Paadam: Eurovisioni võidab Venemaa (3)

Toimetas Helen Pentsa, 13. mai 2016, 19:16
Venemaa eurolaulik Sergei LazarevFoto: Andres Putting (EBU)
Pikaaegne Eurolaulu peaprodutsent ning 47. Eurovisioni lauluvõistluse peaprodutsent Juhan Paadam usub, et 61. Eurovisioni lauluvõistluse võidab Sergei Lazarev lauluga "You Are The Only One", seda kinnitavad ka Juhan Paadami kaasamisel koostatud ennustusportaali OlyBet koefitsiendid, kus Venemaa hoiab liidri positsiooni koefitsiendiga 1,6.

“Eurovision on ettearvatav ja -arvamatu. On täiesti selge, et juba nädalaid fännide ja asjatundjate huulil liikunud ennustused on pärast poolfinaale jäänud püsima. Toonitan siiski alati, et televisioon ja muusika pole päris sport, seega kõrvalekalded oodatust on lihtsamad tekkima. Kaalunud kõiki poolt ja vastuargumente, tundub mulle, et tänavune võitja on Venemaa,” kommenteeris Juhan Paadam.

Paadami hinnangul sekkuvad võitlusse esikoha eest veel Ukraina, Prantsusmaa ja Austraalia. Ennustusportaali koefitsientide järgi on Venemaa lähim konkurent Austraalia koefitsiendiga 5 ning kolmas tugevaim pretendent võidule on Ukraina koefitsiendiga 8.

“Tähele tuleks panna ka Rootsi, Poola ja Läti esinduslaule. Taas pean ma kordama, et viimase lihvi lõplikele tulemustele annab ikkagi live-esitus,” lisas Paadam.

Kõige vähem on võiduvõimalusi Horvaatial (koefitsient 201), Gruusial (koefitsient 251) ning Saksamaal (koefitsient 251).

Samal teemal

8. veebruar 2019, 09:20
Tere tulemast tagasi! Venemaad esindab tänavu Eurovisionil taas Sergei Lazarev
9. märts 2017, 04:00
JUHAN PAADAM: kui Tallinnas Eurovisioni korraldasime, oli mu perel netikommentaaride tõttu raske – see oli neile julgustükk
6. märts 2017, 22:45
Juhan Paadam avaldas raamatu Eurovisioni lauluvõistlusest
16. mai 2016, 06:00
Vene laulja Sergei Lazarevi võiduvõimaluse nurjas žürii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee