Inimesed

Vang nimetab end Prince’i pojaks 

Triin Tael, 12. mai 2016 06:00
PrinceFoto: Vida Press
Prince’i tohutu varanduse jagamine läheb üha keerukamaks – peale 700 väidetava poolõe ja -venna on lagedale ilmunud mees, kes kinnitab, et ta on Prince’i päranduse ainupärija.

39aastane Carlin Q. Williams istub küll Colorado föderaalvanglas, kuid on palganud enda asemel tegutsema advokaadi. ­Williams väidab, et tema ema oli 1976. aasta juulis tollal veel tundmatu Prince’iga ühes Kansas City hotellis intiimvahekorras.

Samal teemal

Williamsi ema Marsha ­Henson seletab kirjalikus vandetunnistuses, et nad olid Prince’iga ühe hotelli fuajees veini joonud ja seejärel teises hotellis toa võtnud. Tulevane superstaar pidi siis olema 17- või 18aastane, analüüsib CNN.com.

Ema kinnitusel on Carlin raudselt Prince’i poeg, sest enne lauljaga seksimist polevat ta poolteist kuud kellegagi maganud – ning uuesti oli ta vahekorras alles pärast poja sündi. ­Carlin tuli ilmale 8. aprillil 1977.

Tulirelva kuritegelikus omastamises 92 kuuks kinni mõistetud Carlin nõuab Prince’i DNA analüüsimist.

Laulja esimene abikaasa, temast 15 aastat noorem tantsijanna Mayte Garcia tõi 16. oktoobril 1996. aastal ilmale poja, kes sai nimeks Boy Gregory, kuid laps suri nädalavanusena haruldase koljudefekti Pfeifferi sündroomi tagajärjel.

Hilisemas intervjuus väitis Garcia, et tema ja Prince jäid ilma teisestki lapsest ning see oli üks põhjus, miks nende abielu 1998. aastal purunes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee