Üritused

NII ÄGE! ABBA asutajaliige Björn Ulvaeus oli nõus "Ringvaatele" intervjuud andma vaid juhul, kui kohtub Jüri Pootsmanniga (17)

Katharina Toomemets, Stockholm, 10. mai 2016, 17:55
Foto: Teet Malsroos
Kuigi Jüri Pootsmanni karjääri tähtsaim hetk leiab aset täna õhtul, kui ta astub Eurovisioni esimeses poolfinaalis võistlustulle, siis ka homme saab olema ülimalt äge. Siis saab Jüri kokku ansambli ABBA asutajaliikme Björn Ulvaeusega.

"ABBA on mul ikka väga väikesest saati suur lemmik olnud. Mängisin lapsena nende saatel tennisereketiga kitarri ja olen väga rõõmus, et saan Björniga kohtuda," on Jüri varem Õhtulehele öelnud ja tunnistas, et kui ta kuulis, et Ulvaeus tahab temaga kohtuda, ei suutnud ta oma õnne uskuda.

„“Ringvaate“ toimetaja Karmel Eikner tahtis saada Björni käet intervjuud, aga tema ütles, et annab intervjuu vaid sel juhul, kui ta saab kohtuda Jüriga. See oli meile suur üllatus,“ paljastab René Vilbre, kuidas selline võimalus tekkis. „Mis saab meil selle vastu olla. Siis küsisime Jürilt, et kas ta on nõus ja tema pidi kõigepealt maha istuma ja end natuke koguma. Muidugi oli ta nõus.“ Kohtumine toimub homme lõunal ning Jüril on lauljaga aega umbes tunnike.

Samal teemal

11. mai 2016, 20:02
PILTUUDIS | Jüri Pootsmann kohtus ABBA asutajaliikmega
10. mai 2016, 21:39
ÕHTULEHE VIDEO | Eestlased Stockholmis: Jüri pääseb kindlasti edasi!
10. mai 2016, 19:25
VENELASTE HÄÄLETUSSKANDAAL: ühe žüriiliikme hääl tühistati, sest video lekkis internetti
4. mai 2016, 06:00
Jüri Pootsmann: uskumatu, kohtun ABBA liikmega! Kuulasin neid lapsena

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee