Katharina Toomemets | Video: Merili Luuk, Stockholm 9. mai 2016 19:22
Õhtulehel oli täna võimalus osaleda Eurovisioni kleidiproovis ning kaeda, milline näeb välja Jüri Pootsmanni esitus "Play" Globen Arenal!

Õhtulehe reporteri läheduses istunud fännid hindasid Pootsmanni edasipääsuvõimalusi väga suurteks ning lisasid, et mees võiks saada rolli mõnes filmis sarimõrvarina. "Kardaksin teda, kui ta vastu tuleks," muigas Suurbritanniast pärit George.

Just lõppes Jüril eelviimane oluline proov - homme päeval saab ta veel enne õhtust poolfinaali lava proovida, kuid täna õhtul toimub žürii poolfinaal, kus rahvusvahelised žüriid oma punktid ära annavad. "Kõik läks väga ilusti ja plaanipäraselt, nii nagu me oleme harjutanud. Masinavärk toimib hästi," kommenteeris eurodelegatsiooni juht Mart Normet vahetult pärast lavalt mahatulekut ja ütles, et veel vaadatakse esitus ka üle ning analüüsitakse täpselt, kuidas läks. "Nüüd läheme grimmi ja soengusse, kõik tehakse varakult valmis." Kuidas aga Jüri end enne tähtsat õhtut tunneb? "Arvestades seda, et pooled hääled tulevad täna õhtul, siis on tal kindlasti närv sees," ütleb Normet. Pöidlad pihku!