Inimesed

Õige eestlane 2016 on mustamäelane Endel Kellap (2)

Piret Parik, 9. mai 2016 06:00
VÕIDUMEES ENDEL: Endel Kellapit kehastanud Ago Anderson ei tea, miks tema ­tegelaskuju ­rahvale nii väga peale läks. «Sellist valemit ei ole olemas. Kui oleks, siis teeksid kõik häid asju. See kõik sündis kohapeal, hetkel ja lihtsalt läks nii,» jääb Ago tagasihoidlikuks. Foto: Teet Malsroos

"Oh sa püha püss! Mul on ainult see jama, et nüüd ma pean selle banaani ära sööma," olid õige eestlase konkursi võitnud Endli esimesed sõnad. Nimelt lubas ta publikule, et võidu korral sööb ta ära banaani, mille ta pani CDst meisterdatud kaitsevahendi sisse.

Eile õhtul lõppesid komöödiasaates "Pühapäev Sepoga" kaks kuud väldanud 2016. aasta õige eestlase otsingud. Kui varem ­otsustas iga saate parima saalis olev publik, siis finaalsaate ­võitja selgitati välja telefonihääletuse teel. Õhtuleht uuris rahva suurimate lemmikute – Endel Kellapi ja Aleksandr Sergejevitš Koškini sünnilugu lähemalt.

Ago Andersoni sõnul on tema kehastatud tegelaskuju Endel Kellap segu mitmest tüübist. "Kõigepealt oli mul hääl olemas – see on umbes 20% sellest tüübist. Siis teine 20% on kostüüm – paksendused ja värgid, siis järgmine 20% on grimm, prillid ja juuksed ning ülejäänud 40% arenes kõige käigus," räägib Ago.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.07.2016
Ago Anderson: "Kui sa suudad naerda enese üle, võid sa naerda kõige üle."
23.06.2016
Endel Kellap osaleb Jaanijooksul
08.05.2016
GALERII | Rahvas valis Õigeks Eestlaseks Endel Kellapi!
01.05.2016
TV3 VIDEO JA GALERII | "Pühapäev Sepoga": kas nutval Kellapil õnnestus finaali pääseda?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee