Saund

Meisterjaan tuleb Privésse pidutsejaid (parmupilli)hullutama (1)

Toimetas Kaspar Käänik, 6. mai 2016 12:01
Foto: Teet Malsroos
Eeloleval klubiööl annab oma esimese kontserdi Privés Jaan Tätte poeg, esinejanimega Meisetrjaan, kes saavutas konkursil Eesti Laul 2016 üheksanda koha. 

"Meisterjaani nime kuulsin ma esimest korda eelmisel suvel Raadio 2 eetris pärast seda, kui olin auto peatanud, et kuulata tema lugu "Bambusest laev". Loo lõpus Dr Koit nimetas artisti ning ma pidin kohe loomulikult guugeldama kelle ja millega tegu on," kirjeldab klubi Privé turundusjuht Enar Essenson. "Ütlen ausalt – see lugu käis mul seejärel 24 tundi järjest ning ootan tänast live'i huviga." 

Etno-tekno ekstsentrik Meisterjaan kasutab muusikaloomeks peamiselt parmupille ja elektroonikat, lastes kuuldavale mõjutusi tehnost, joikumisest, räpist ja folgist. Kehastades sümbioosi ürgse ning kaasaegse tehnoloogia, samuti iidse ning kaasaegse mõtlemise vahel, on tema eesmärgiks tekitada heli, mida kunagi varem pole kuuldud. 

Lisaks peaesinejale valib tänasel üritusel RnB-, hiphopi- ja urbanmuusikat DJ-duo Baking Beets. Klubi uksed avatakse südaööl. Rohkem infot SIIN!

Samal teemal

14.03.2016
TV3 VIDEO | Meisterjaan taastab usu hardcore armastusse!
30.02.2016
GALERII JA VIDEOD | Tahad naeratuse näole saada? Vaata, kuidas Meisterjaan põnnidega reivis
04.02.2016
MÄLUMÄNG | "Eesti Laul 2016" eri: Meisterjaan