Foto: Mari Luud
Gerly Mägi | Video: Mari Luud 6. mai 2016 10:10
Tänavu möödub Eesti Eurovisioni võidust 15 aastat ja sel puhul on Õhtuleht palunud meid võistlusel esindanud lauljatel pisut oma meenutusi rääkida. Aasta tagasi esindasid Eestit Eurovisionil Elina Born ja Stig Rästa lauluga „Goodbye to Yesterday“, millega saavutati finaalis 7. koht.

Aasta parimaks lauluks valitud „Goodbye to Yesterday’st“ ei ole Elina ja Stig veel tüdinenud, vastupidi, Elinale on lugu esimesest hetkest meeldinud ning Stig ootab juba, millal seda uuesti esitada saaks.

„Esimest korda kui ma kuulsin seda lugu, siis ma tundsin, et seda lugu võiks suur edu saata ... ja saatiski,“ räägib Elina. „Ma ei oodanud, et pärast Eurovisioni Euroopa raadiod nii palju seda lugu mängivad,“ lisab Stig.

Eurovisioni eredamatele hetkedele mõeldes meenub Stigile värvikas olukord kohustuslikust pildistamisest. „Me pidime fotodel nii palju naeratama, et mul läksid näolihased krampi,“ muljetab Stig. „Vahepeal tuli lihaste lõdvestamiseks keerata fotograafidele selg.“ Ka Elina lisab, et see oli kogu ürituse üks raskemaid hetki: „Ütlesin Stigile, et ma ei saa enam, mul on nii valus.“

Vaata videost, mida Elina ja Stig Õhtulehele veel meenutasid!