Helgi SalloFoto: Teet Malsroos
Jaanus Kulli 3. mai 2016 06:00
Eesti Muusika Kuulsuste Koda sai hoo sisse, avaüritusel meenutasid "Horoskoobi" tuntuimad naistähed oma muusikutee algust.

Eesti Muusika Kuulsuste Koda sai hoo sisse, avaüritusel meenutasid "Horoskoobi" tuntuimad naistähed oma muusikutee algust.

"Olin 16aastane, kui käisin mõned korrad Pirita kõrtsis laulmas. Saatuse tahtel sattus ükskord sinna mu klassijuhataja. Sellest tuli maailmatu skandaal! Aga näitlejaannet on mul tõenäoliselt juba sünnist saati: manasin ette väga haleda näo, peaaegu et roomasin põrandal, nutsin ja palusin, et mind koolist välja ei visataks. Olin nõus isegi komsomoli astuma, kuhu ma õnneks ei läinud," meenutab Helgi Sallo üht värvikat seika oma lauljatee esimestest sammudest.

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis toimus eelmisel nädalal Eesti Muusika Kuulsuste Koja algatatud kohtumisõhtute avaüritus, mille külalised olid kolm Eesti levimuusika säravat tähte: Els Himma, Helgi Sallo ja Heidy Tamme. Neid küsitles õhtujuht Silver Kuusik.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

mina 3. mai 2016 10:09
Küüditatud vanemate lapsena ei astunud komsomoli juba põhimõtte pärast. Olen saanud ka piisavalt reisida ja haridust, ei ole sellepärast millestki ilma jäänud. Ka ei mäleta, et komsomolidel oleks mingeid erilisi eeliseid olnud.
3. mai 2016 21:54
komsomolkused laovad miinuseid
Mann 3. mai 2016 10:08
Asi lihtsalt põhimõttes. Tagantjärele mõtlen - tehti mitu korda ettepanek astuda parteisse - muidugi mina sinna s....a sisse ei astu! Ei astunudki. Praegu mõtlen, et ikkagi oleks pidanud - võimalus reisida, korteri järjekorras suur soodus.... aga noh loll saab kirikus ka peksa (ennast mõtlen).
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS