Bobbi Kristina Brown ja ta elukaaslane Nick Gordon. Foto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 2. mai 2016 06:00
22aastaselt surnud Bobbi Kristina Browni elukaaslane Nick Gordon pihtis Daily Mailile nende ühisest narkosõltuvusest ja kinnitas, et oli püüdnud Bobbit elustada.

22aastaselt surnud Bobbi Kristina Browni elukaaslane Nick Gordon pihtis Daily Mailile nende ühisest narkosõltuvusest ja kinnitas, et oli püüdnud Bobbit elustada.

26aastane noormees tunnistas, et Bobbi oli hakanud pärast oma ema Whitney Houstoni surma rohkem uimasteid pruukima. Neid pruukis ka Nick. Eelmise aasta jaanuari lõpus leidis ta kallima oimetuna vanniveest. ­Bobbi ei tulnudki koomast välja ja suri 26. juulil.

Gordoni sõnul oli Bobbi Kristina korra varemgi purjuspäi vanni magama jäänud ja oleks äärepealt uppunud. Siis päästis tüdruku elu ema Whitney, kes talle peale sattus. Kuid juba järgmisel õhtul uppus maailmakuulus lauljanna samamoodi meelemürkide mõju all. Nick kinnitas, et nii tema kui ka Bobbi olid soovinud kainet elu alustada. "Tahtsime pere luua, abielluda, lapsi saada."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

vikatimees 2. mai 2016 09:49
No küll nüüd nende surnute pealt ikka tõmmatakse boonust.
no 2. mai 2016 08:09
Lisan veel.Oli pidev jutt, et Elvis Presli oli narkomaan,täielik vale. Mitte väga ammu, kuskil aasta tagasi näidati tmast saadet, ta põdes haruldlast haigust nagu oli tema emal. Inimene hakkab algul näost paistetama ja lõpus haarab see haigus kogu keha. Tõestuseks vaadake yuotubest tema kontserte,sale , kena noormees aga nägu hakkab punduma ja pärst juba kogu keha. Väide narkootikumidest lükati ümber, ravis rasvumist.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS