Üritused

Birgit Sarrap: pulmas kandmiseks oleks minu Eurovisioni kleit liiga palav olnud (3)

Katharina Toomemets, 2. mai 2016 06:00
EUROLAVAL: Aastal 2013 esindas Birgit Eestit Malmös Eurovisioni lauluvõistlusel looga "Et uus saaks alguse", mille autoreiks olid Mihkel Mattisen ja Silvia Soro. Suurele lavale astudes oli lauljanna viiendat kuud lapseootel.Foto: Dennis Stachel (EBU)
"Praegu seisab mu Eurovisioni kleit kapis. Kaks korda on see veel laval olnud – Nele-Liis Vaiksoo seljas näosaates ja minu seljas muusikaauhindade jagamisel, kui õhtujuht olin," räägib lauljatar Birgit Sarrap, milline on tema kolm aastat tagasi kantud lauluvõistluse kleidi saatus.  

Tänavu möödub 15 aastat sellest, kui Tanel Padar ja Dave Benton Eestile Eurovisioni lauluvõistluse võidu tõid. Sel puhul on Õhtuleht palunud meid võistlusel esindanud lauljatel oma meenutusi jagada. 2013. aastal käis Rootsis Malmös peetud Eurovisioni lauluvõistlusel Birgit Sarrap, toona veel Õigemeel, looga "Et uus saaks alguse". Birgit meenutab, et juba "Eesti laulu" võit oli väga ülev hetk. "Ma ei osanud seda üldse oodata. Olin ju ennegi võistlusest osa võtnud ja eelmistel kordadel seda isegi tõsisemalt võtnud," tunnistab ta. "2013. aastal ma lihtsalt promosin oma uut laulu, mis mulle väga meeldis." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.05.2016
NUNNU FOTO! Birgit: minu suurim rõõm siin elus on olla ema neile kahele väikesele põnnile
03.05.2016
Kes Eesti muusikutest kuuluvad Eurovisioni kohalikku žüriisse?
01.05.2016
EESTI EUROVISIONI LAULUVÕISTLUSEL | Birgit Sarrap: läheksin kindlasti veel Eurovisionile
01.05.2016
BEEBI KÄES: Birgitil sündis tütar! Palju õnne!