Inimesed

VÕHIKU TEEJUHT: Mis mänge nende troonidega ikkagi mängitakse? (9)

Lenno Vaitovski, 30. aprill 2016 06:00
LOHEDE EMA: Draakoneid on «Troonide mängu» sündmuste ajaks juba poolteist sajandit väljasurnuks ­peetud, kuid kolmest Daenerys Targaryenile (Emilia Clarke) pulmaks ­kingitud kivistunud lohemunast kooruvad võimsad lendavad ja tuld ­purskavad sisalikud. Tuleleek ei kõrveta sestsaadik Daeneryst. Foto: AP / Scanpix
Läinud pühapäeval esilinastus seriaali "Troonide mäng" kuues hooaeg, esmaspäeval jõudis selle avaosa FOXi kanalil Eesti televaataja ette. Miks kõik sellest sarjast räägivad? Kas nüüd on seda juba liiga hilja vaatama hakata? Kui ma pole raamatuid lugenud, kas ma ei saa siis millestki aru? Miks peab kartma talve tulekut? Kelle poolt ma peaks olema? Just neile ja mitmetele teistele küsimustele aitame kohe vastused leida.

"Troonide mängu" lugu hargneb väljamõeldud paralleelajaloos, mis sarnaneb meeleolu poolest kõrgkeskajaga. See on hunnitute losside ja otsatute maavalduste, vaprate rüütlite ja lõbusate turniiride, aga ka õukonnaintriigide, seisuste tekke, vägivalla, lahingute, ususõdade ja nõiduse aeg.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.05.2019
TEHKE ÜMBER! „Troonide mängu“ nördinud fännid nõuavad uut 8. hooaega
29.10.2017
„Seitsme kuningriigi rüütel“ – lihtsamalt kirjutatud kui „Jää ja tule laul", siivas ja sobiv teismeliselegi
25.05.2017
Miks on "Troonide mängu" Jon Snow'l nii väike riist?!
03.03.2017
"Troonide mängu" staar valmistub teise lapse sünniks