Foto: Anna-Lena Ahlstrom / Kungahuset / Vida Press
Triin Tael 29. aprill 2016 06:00
Viis järjestikust kuninglikku maimukest on aidanud tähelepanu eemale tõmmata Carl XVI Gustafi röögatult seksiskandaalilt, mis ähvardas kõigutada nii tema abielu kui ka trooni. Kõmuraamat väitis, et homme, 30. aprillil 70. sünnipäeva tähistav soliidne hallipäine monarh möllas paarkümmend aastat tagasi striptiisiklubides ja murdis kuninganna Silviale truudust mitme armukesega, teiste seas ansambli Army of Lovers sekspommi La Camillaga.  

Foto: Vida Press
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

tohoh 29. aprill 2016 16:23
ta ei olennast üles töötnud. ta on sünnipärne kuningas, tähedab sünnipärane kiimas parasiit kees panusta kuhu... ja nüüd on tulemsued näha. Miks epaks Rootsi rahava ssellist parasiiti sallima? Miudiugi laosed päästavad olukorda. vana tagasi ak ei astu ei anna tütrel eadsi krrooni et see tundub nõks normaalsem inemene. Kunngad kuulsuid ajalukku, kui nüüd neid elus hoitakse, nedi tradistiione siis ennekõike turismi pärast: Seega nagu loomaed, sest valitsemist ju ei toimu võimu pole, aga Kungias tätis mees ja peasi et pappi tilgub ja toimub hoopis ....
Tegelikult.... 29. aprill 2016 17:55
....kõik nn.siniverelised ongi need, kes meie planeedil marionettnukke juhivad. Arvate, et Obama niisama Inglismaal Elisabethi külastab? Alles 3a. tagasi käis ja juba jälle? See kuninganna on vägagi mõjuvõimas.....Seda, et nad tänapäeval midagi ei tähenda, seda räägitaxe rahva tähelepanu hajutamisex.
õige eesti mehe jutt ! 1. mai 2016 17:41
see maa on korralike muhameedlaste maa ja mida teeb üks valge kuniungas seal.
Moslemist mafioss ihkas paar aega tagasi seda krooni ja trooni,aga miskipärast omad lõpetasid kuti unistuse ja saatsid ta Allahi paremale käele.
tohohid ei ole seni veel Rootsi kuningakoda üleval pidanud. Osaliselt tänu Silviale ja urride säilinud mõistusele .
kuninganna ei läinudki lolliks nagu 29. aprill 2016 12:18
Erma nn.hertsoginna . Noh ,aga siinsel leedil oli jälle truu abikaasa, Igal sellist pole.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS