Inimesed

Prince’i varanduse võib pärida eksnarkomaanist õde 

Õhtuleht.ee, 27. aprill 2016 06:00
Prince’i varanduse võib pärida eksnarkomaanist õde.Foto: Reuters / Scanpix
Eelmisel nädalal surnuna leitud superstaar Prince , kelle varandust hinnatakse Briti veebikülje Metro andmeil umbes 710 miljonile eurole, ei jätnud endast maha testamenti.

Metro andmeil on tõenäoline, et laulja rikkused pärib tema õde Tyka Nelson , sest lapsi Prince’il ei olnud. Ta polnud ka abielus ja tema ema-isa on surnud.

Samal teemal

55aastase Tyka suhted kuulsa vennaga on olnud keerulised. Vahepeal, kui õde oli kräkisõltlane ja teenis uimastiraha prostitutsiooniga, keeldus Prince temaga läbi käimast. "Olin üksikema ja mu poisid olid väikesed.

Müüsin toidu, raha ja mähkmete eest oma keha. Panin panti Prince’i kingitud auto ja müüsin laste televiisori uimastite jaoks maha," ütles

Tyka 2003. aastal pärast võõrutusravi. Enne superstaari surma leppisid õde-vend siiski ära ning Tyka poeg President LenNard Laeil Nelson oli see, kes kandis kuulsa onu põrmu pärast kremeerimist autosse.

Kokku on Tykal, kes tegeles samuti muusikaga, kuus last. Veel on Prince’il isa varasemast ja hilisemast abielust viis poolõde ja -venda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee