Inimesed

NÄITLEJA TÕNIS NIINEMETS: kes tahavad minuga muusikali teha, peavad riskialtid olema – ma ei pea viisi! (17)

Aigi Viira, 27. aprill 2016 06:00
ÕHTUST ÕHTUSSE: Tsinkplekkpang on praegu Tõnis Niinemetsa igapäevane kaaslane. Lennutab seda start-up-comedy’s «Ämbrisse astumise ajastu» päris hoogsalt. Tõnise etteaste jooksul saab nii Eesti riik kui ka meedia oma jao kätte. Ning mitte vähe. Foto: Aldo Luud

"Õnneks on tõesti nii, et siiamaani on töö olnud väga mitmekesine," muigab näitleja Tõnis Niinemets, kes on kaasa teinud nii draama- kui ka tantsulavastustes. Osalenud Shakespeare’i "Kuningas Learis" ja Ibseni "Hedda Gabbleris". Lisaks veel seriaalides ja start-up comedy’s "Ämbrisse astumise ajastu" ning ETV ja Kanal 2 komöödiasaateis. Mis veel: ooper, operett, muusikal või koguni ballett? Tõnis üksnes naeratab: "Kõige reaalsem on ilmselt ballett, seda oleks väga põnev teha!"

Sellele, et muusikalavastuste loetelust valib Tõnis esimesena välja balletti, on oma põhjus. "Inimesed, kes tahavad minuga koos ooperit, operetti või muusikali, teha peavad ikka väga riskialtid olema, mu lauluoskus on ikka väga nukker," on Tõnise hääl eneseirooniat täis. "Ma ei pea viisi!"

Uskumatult kõlab, aga puhas tõsijutt see ka on. "Teisalt ei saa midagi elust välistada, olen kõigile uutele pakkumistele alati väga avatud," ei välista Tõnis, et hea hääleseadja käe all tööd tehes võiks temagi ehk laval laulunumbritega maha saada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.03.2016
Juba homme! „Suur komöödiaõhtu“ toob kokku kõrgeaulised riigipead
10.03.2016
Näitleja Tõnis Niinemets: kontsakingad on hämmastavalt mugavad!
03.03.2016
"Suur komöödiaõhtu" selgitab välja eestlaste naljalemmiku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee