Inimesed

GALERII | Lavastaja telesarja-Lottele: "Nüüd siuh aknast välja! Mida rohkem siuh, seda parem on!" (5)

Aigi Viira, 26. aprill 2016, 06:00
KOERATÜDRUKU ÕHULEND: Aknast sisse ja välja. Ikka ja jälle. Näitleja Helena Pruuli, kes koeratüdruk Lottena «Lotte päevikutes» üles astub, tegi hüppeid kui elukutseline sportlane. «See on suur au ja suur rõõm, et mulle seda rolli pakuti,» räägib ta. «Väga põnev on seda teha. Külm on küll, aga süda on soe!» Foto: Aldo Luud
Lastesarja "Lotte päevikud" võtterühm trotsis Lottemaal viletsat ilma ja hoidis tögamisega tuju ülal.

"Müts tuleb pähe panna!" haletseb ETV sarja "Lotte päevikud" lavastaja Ain Mäeots neid, kes Lottemaa võtteplatsile paljapäi jalutavad. Ise on Mäeots vägagi ilmastikukindlais rõivis: karvane kõrvikmüts on silmini pähe vajutatud. "Ma tean juba, kuidas võtteplatsil on! Mul on suusapüksidki jalas!" naerab Mäeots, et moeküsimustega tal vastu sarjatööd muret ei tekkinud. "Kui jalutad paarkümmend minutit platsil, siis on mütsita okei. Aga kui oled terve päeva, siis mitte – saad kopsu- või kolmiknärvipõletiku."

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

15. aprill 2016, 06:00
"Lotte" telesarjas mängivad pärisnäitlejad
18. märts 2016, 06:00
HARULDASE KOPSUVÄHIGA KIMPUS MEES PETTUS EESTI RIIGIS: "Olen kogu elu olnud aus maksumaksja. Nüüd, kui mul on abi vaja, on see minu probleem."

5 KOMMENTAARI

S
Nöbinina2 26. aprill 2016, 12:03
See on ju see sama tiim, kes tootis sellise õõvastava teose nagu Nöbinina, mida miite keegi ei vaadanud, kuna oli kohtavalt tehtud. Nüüds siis jälle Ehk peaks ERR-s keeegi vastutama ka sellise jama korraldamise eest. Tookors kuulutati lehes, et oli konkurss, aga seekord tehti lihtsalt ära
k
K. 26. aprill 2016, 11:52
Ärgem siis imestagem, kui mõni laps jälle aknale ronib ning surnuks kukub! Koeraplika näitab rumalusi ette ja rahvas muudkui noogutab takka.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee